Terazi Burcu Süper Dolunay Nisan 2020

⁣Terazi burcu Süper Dolunay Nisan 2020

🌕Dolunay Türkiye saati ile 05:44’de 18 derecede meydana gelecek Dolunay, oldukça görünür etkide ve bu Dolunay’a; Süper Dolunay diyebiliriz. Ve Dolunay öncesi gerçekleşen; Plüton-Jüpiter, Mars-Satürn, Mars-Uranüs açılarıda Dolunay’a etki edecek..

🌕Dolunay Haritasında; Venüs-İkizler transiti, Mars-Kova transiti, Satürn-Kova transiti, Merkür-Balık transiti, Neptün-Balık transiti, Güneş-Koç transiti…Anlayacağınız son derece kalabalık bir haritası var Dolunay’ın.

🌕Dolunay’da Öne Çıkanlar;

🔹Sağlık ve Sağlık sektörü çalışanları,

🔹Bağışıklık Sistemi, Bulaşıcı Hastalıklar,

🔹Sanat ve Spor Camiyası,

🔹Sanatsal çıkışlar, Skandallar,

🔹Topluma malolmuş insanların hayatları, sansasyonel konular,

🔹Sözleşmeler ve Anlaşmalar,

🔹Adalet ve Hukuksal meseleler,

🔹Siyatet ve Politika,

🔹Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya Liderleri,

🔹Dünya Liderleri, Sağlıkları, Kayıpları,

🔹AB. İnsan Hakları, Hükümetler, Global Markalar,

🔹İnsan ilişkileri, Sosyal ilişkiler, Ailevi ilişkiler,

🔹Bilim insanları, Bilimsel buluşlar,

🔹Aşk ilişkileri, Evlilikler, Yerleşik düzen, Yaşam alanları,

🔹Toplumlar, Topluluklar, Ayaklanmalar, Başkaldırılar,

🔹Köklü Örgütler, Derin devletler, Uluslar Arası ilişkiler, Toplumsal Kuruluşlar,

🔹Bankacılık sistemleri, Dünya ekonomileri, Borsalar, Döviz, Altın, Petrol,

🔹Hava ulaşımı, Hava şirketleri, Ulaşım, Teknoloji alanları-alt yapıları, Mekanik kazalar, Yangınlar, Kısıtlamalar, Trafikte kazalar,

🔹Türkiye Haritasının 4.evinde, 5.evinde, 8.evinde etkiler eden Dolunay; Liderlere, Sınırlara, Ordumuza, Güvenlik alanlarımıza dikkat etmemiz gerektiğini işaret ederken; Doğa olayalarına da işaret ediyor.

🔹Yine ülkemizde ve dünyada Ekonomi, Finans konuları ön plana çıkacak işareti ediyor.

🔹Bireysel Hayatlarımızda baş kaldırılar,

🔹Tıkanmış enerjilere isyanlar,

🔹Bitmiş ama bir sebepten devam eden Evliliklerin, İlişkilerin, İşbirliklerinin bitmesi,

🔹Yalnız kalma hissi, Yaşam alanı değiştirme, Evden ayrılma konuları ön plana çıkabilir.

🔹Müzmin bekarlara Aşk getirebilir Süper Dolunay.

🔹Sosyal Medya hesaplarında paylaşımlar, iletişimler ön plana çıkabilir.

🔹Oldukça konuşkan, asi, değişken enerjide günlerden geçiyoruz.

🔹Alışkanlıklarımız değişiyor, beklentilerimiz değişiyor.

🔹Düşüncelerimize yetişmek güç bir hal alırken, ruhsal buhranlar yaşayabiliriz.

🔹Son derece ön görülemez günlerin başlangıcıdıe bu Süper Dolunay..

🌕Dolunay’ın Burçlara etkileri;

🔹Koç; Senin için özel hayatın adına devrimler yaratacak nitelikte bir enerjiye sahip. Öte yandan Kariyer, Eğitim rotanı sorgulayacağın, değiştireceğin bir sürece işaret ediyor. Bekar bir Koç isen, aşk adına radikal bir adımla sürpriz bir isme ilan-ı aşk edebilirsin..

🔹Boğa; Sağlık, Kişisel gelişim, İmajın ile ilgili değişimler yapacağın, yakın ilişkilerini güncelleyeceğin, Gündelik rutunini düzenleyeceğin bir sürece işaret ediyor Dolunay. Spiritüel çalışmalara yöneleceğin, arınmak adına profesyonel girişimlerde bulunacağın bir süreç olacak..

🔹İkizlerSosyal ilişkilerin, Hobilerin, Aktivitelerin, Kendine ayırdığın zaman ve kalitesi, İletişimi bol bir sürece işaret ediyor Dolunay. Sosyal medya hesaplarını güncelleyebilir, tükenmiş ilişkileri artık geride bırakabilirsin. Evli bir İkizler isen; çocuk isteyebilirsin..

🔹Yengeç; Yerkeşik düzenin, Çalışma hayatın, Ailavi ilişkilerin, Özel hayatın ön plana çıkıyor. Son derece sorgulayıcı, sabırsız tutumlar sergileyebilir, radikal adımlar atabilirsin. Uzaklarla ilgili işbirlikleri, ilişkiler gündeme gelebilir..

🔹Aslan; Sosyal medya hesapları, Pazarlama, Reklamcılık, İş hayatın, Eğitim hayatın, Ailevi ilişkiletin ön plana çıkabilir, yeni keşifler yapabilirsin..

🔹Başak; Dolunay senin adına “Düzenleme” demek. Kariyer, eğitim rotasını yeniden belirlerken, gelir-gider bilançonu düzenleyebilir, yeni yapılandırmalara gidebilirsin. Ekonomik konularda yeni girişimlerde bulunabilirsin. Özel hayatın ile ilgili çözüm odaklı girişimlerde bulunacağın, spiritüel alanlara yöneleceğin bir Dolunay dönemi olacak..

🔹Terazi; Yerleşik düzenin, Yaşamsal alanın, Ailevi ilişkilerin, Özel hayatın, Sağlığın ve Çocukların, Evcil hayvanların, Sorumluluk alanların ön plana çıkıyor..

🔹Akrep; Gizli konular, Sürümcemede kalmış konuların aydınlanması, kafanda yarım kalmış konuların netleşmesi, Eğitim, Kariyer rotanın güncellenmesi, Özel hayatında istemediğin her ne varsa geride bırakmak adına güç bulacağın bir sürece işaret ediyor Dolunay..

🔹Yay; Yarım kalmış konuları netleştireceğin, Kafanı meşgul eden konuları geride bırakacağın, Kariyer, Eğitim hayatına odaklanacağın, Kazanç kaynaklarını genişleymek adına adımlar atacağın, Özel hayatında, Ailevi ilişkilerinde düzenlemeler yapacağın bir süreç olacak..

🔹OĞLAK; Aile, Ebeveyn-Çocuk ilişkileri, Kariyer, Eğitim hayatın, Finansal meseleler, Projeler, Sosyal Mecya hesapların, sektörel girişimlerin ön plana çıkabilir, bir borç kapanabilir..

🔹Kova; Uluslar arası ilişkiler, Yurt dışı, Şehir dışı işbirlikleri, flörtler, eğitimler öne çıkabilir. Adalet, Devlet kurumları işlemleri, Vergiler, Ödemeler, Bankacılık işlemleri ön plana çıkabilir. Özel hayatında radikal değişimler var..

🔹Balık; Eğitim, Kariyer, Bankacılık işlemleri, Finansal meseleler, Krediler, Ödemeler ön plana çıkabilir. Geçmişten gelen ödemeler, borçlar gündeme gelebilir. Özel hayatın, ailevi ilişkilerin öne çıkabilir..

🔹Not; 1 Mart 2020’de instagram profilimden astrologsedaturan sayfamdan bir öngörü yapmıştım ve hikayelerimde sabitlemiştim hali hazırda duruyor. Virüsü dünyanın başına bela eden derin devletler, örgütler çökertilir ve bu süreçte dünyanın elektriği, internet ağları gider demiştim. Sanırım bu Süper Dolunay öngörümü destekleyecek, hep birlikte göreceğiz.

🔹”Bireysel hayatlarımıza, ülkemize, dünyaya şifa olsun, derman olsun, çözüm, düzenleme getirsin dilerim.”

Sevgiyle

-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir