Temmuz 2019 Astrolojisi

Temmuz 2019 Astrolojisi; Karma’ya, Kadere değiniyor sevgili okurlarım..

2 Tutulma (Güneş ve Ay), Merkür retrosu, Mars-Aslan geçişi, Venüs-Yengeç geçişi gibi önemli gök olaylarını içinde barındıran Temmuz 2019, sıradan bir ay olamayacak garanti ederim..
Duygular, ilişkiler, evlilikler, ailevi konular, yuva, güvenlik, sınırlar gibi konu başlıkları ön plana çıkacak..

Yeni evlilikler, yeni ilişkiler, müzmin bekarların ruh eşleri ile kavuşmaları gündeme gelecek. Uzun yıllardır yalnız kalmış olanlara ”Aşk” diyor gökyüzü..
19 yıldır bizleri bloke eden, engelleyen, aşağıya çeken, ileriye gitmemize engel olan konular-kişiler-etkiler hayatlarımızdan nihayet Temmuz 2019 gökyüzü enerjisi desteği ile sonsuza dek çıkıp gidecek.. Üstelik büyük bedeller ödetmeden.. Ancak kişisel haritalarınızda olumsuz etkiler söz konusu ise, elinizde olmadan büyük baskılara maruz kalabilirsiniz.. Ancak kişisel haritalarınız yükselişte ise, büyük şan, şöhret, zenginlik, sanatsal ilerleme, aşk gelebilir.. Kişisel haritalarından nasıl etkilendiğinizi merak ediyor iseniz; benden Natal öngörü ya da yine Natal haritalarınız üzerinden yapılan Enerji seansları alabilirsiniz.. instagram sayfam; @astrologsedaturan ve sitem; sedaturan.com.tr iletişim bilgilerimi buralardan ulaşabilirsiniz.. Aslında Temmuz 2019 Karma’nın getirdiği olumsuzlukları sonlandırmak isterken, ceza-ödül ekseninde bir enerji sağlıyor..

Hani deriz ya; ”Eden bulur” ya da ” Ne ekersen onu biçersin”.. Temmuz 2019 bu noktada son derece önemli..

Mars’ın Aslan’a geçişi büyük girişimleri, atılımları gündeme getirecek.. Daha öz güvenli, daha kendimizden emin, daha sosyal, daha hareketli bir süreç yaşayacağız..
Venüs-Yengeç konumu ise; Aşkı daha değerli, sıcak, romantik, tutkulu kılıyor.. Ailevi ilişkileri ön plana çıkarıyor.. Kardeş ilişkileri önem kazanıyor.. Gerek bireysel hayatlarımızda, gerek ülkemizde güvenlik, ekonomi, sınırlar, adalet, kadın-çocuk, ilişki, evlilik konuları öne çıkıyor.. Daha duygusal, daha sağduyulu, daha empatik kişiliklere dönüşüyoruz diyebilirim. Öte yandan spiritüel arınma, öngörü, meditasyon, yoga, dini ritüeller, sezgiler öne çıkıyor.. İlahi mesajlar, gökyüzü desteği hayatımıza dokunuyor..

Merkür retrosu ise; bilindiği üzre eski konular, ilişkileri, evlilikleri, eşleri, partnerleri, zaman zaman olumlu, zaman zaman olumsuz şekillerde gündeme getirebilir.. Kaçırılmış fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. Öte yandan Güneş Tutulmasına da etki sağlayacağı için; çok büyük mucizelerde gerçekleşebilir. Yinede kazalara, teknik sorunlara, iletişimde sözlü-yazılı dikkatli olmakta fayda var..

Yani genel anlamda iyimser, dönüştürücü, mucizevi bir ay Temmuz 2019..
Ancak Ay Tutulması eş zamanlı Dolunay; ciddi anlamda baskı sağlayabilir.. Tabi burada yine kişisel haritalarımızdan etki alırız..

*Ben bizleri yakından ilgilendiren ve etkileyen detayları gündeme alıp, değerlendirdim ve kalemimden geldiğince yorumlamaya çalıştım.. Yine kapsamlı gün gün Astroloji yorumlarımı instagram @astrologsedaturan sayfamdan ”Günün Mesajı” Postlarımdan takip edebilir, günün Astroloji etkilerini ise, sedaturan.com.tr sitemden Günlük Burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Detaylı Astroloji yorumu, Günlük-Haftalık-Aylık Burç yorumları için; sedaturan.com.tr sitemi ve aktif paylaşımda bulunduğun Instagram @astrologsedaturan sayfamı takip edebilirsiniz..

Keyifli bir ay geçirmenizi dilerim..
Sevgilerimle,
Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir