Ocak 2020 Astroloji Gündemi

Ocak 2020 Astroloji Gündemi 

-Dönüştürücü, zorlayıcı bir yıl oldu 2019. 2017 yılında gökyüzünde bir muhakeme süreci başladı ve geriye dönük 19 yıllık Karma’lar kırıldı. Haliyle yorucu zamanlar, dönüştürücü zamanlar, yıpratıcı zamanlar, yüzleştiren zamanlar yaşadık.

-2020 yılı ise, artık ileriye dönük 9-11 yıllık karma’lara kaderde kapılar aralayan bir sürecin başlangıcı olacak. 2020’nin ilk 6 aylık enerjisini 26 Aralık 2019 tarihinde Oğlak burcunda yaşadığımız Halkalı Güneş Tutulması belirdi. Artık son derece farklı, başka, yeni, ileriye dönük bir zamanın başlangıcı. Ocak 2020 ise, artık ufak ufak adımların atıldığı önemli bir yere sahip olacak.

-26 Aralık 2019 Güneş Tutulması 10 Ocak 2020 Ay Tutulması, Satürn-Plüton kavuşumu, Kova burcu YeniAy’ı, Venüs burç geçişi….vb. vs. derken Ocak 2020 son derece kalabalık, yoğun, baskın bir enerji ile geliyor..

-Özellikle ilişkileri, evlilikleri, ortaklıkları, ailevi ilişkileri ön plana alan, irdeleyen, derinlemesine ele alan bir gökyüzü enerjisi var..

-Sağlan temelleri olan, sevgi, saygı, emek, sağduyu üzerine inşa edilmiş bir evlilik, ilişki, işbirliği, ailevi ilişkiler daha da kalıcı bir hale gelirken, iyilikler, emekler karşılığını bulacak, artık daha da olumlu, yapıcı, toparlayıcı bir döneme geçilecek.

-Sağlam temelleri olmayan, bir tarafın emek verdiği, bir tarafın tükettiği, samimiyetten uzak bir evlilik, ilişki, ortaklık, ailevi ilişkiler söz konusu ise, artık bitiş, sona eriş söz konusu olacak.

-Kurumsal firmalar, Uluslar arası isim yapmış, köklü temelleri olan Kuruluşlar ön plana çıkıyor ve yeniliklere doğru gidiyor. Yasalarda, kanunlarda değişimler, yenilikler gündeme düşebilir, sık sık düzenlemeye gidebilir.

-Siyaset, uluslar arası ilişkiler sık sık gündemleri meşgul ederken, ülke sınırları, topraklar, finans, para piyasaları, ülkemizde öne çıkmış siyasi, cemiyet, sanatçı isimler sık sık gündeme düşebilir, sık sık şaşırtıcı değişimlerle, haberlerle ön plana çıkabilir.

-Kişisel gelişim, Spiritüel çalışmalar, Arınma çalışmaları, Rehberlik çalışmaları ön plana çıkarken, Ocak 2020 itibari ile gökkubbe de açılan kapılarda Haziran 2020’ye kadar ”Şifa” yağıyor olacak. (İlgilenir iseniz; Kişisel (Doğum-Natal) Haritalarınız üzerinden Batı-Karma Astroloji ortak çalışmam Karma Enerji Seansı çalışmamı öneririm.)

-Yatırımlar, Alım-Satımlar, Mülk, Toprak, Miras, Nafaka, Davalar sık sık gündeme gelebilir. Geçmişten bu yana askıda kalmış ödemler geri dönerken, yeni gelir kaynakları gündeme gelebilir.

-Uzun zamandır bekar olanlar için, gökyüzü kalıcı ilişkiler vadediyor..

(Gökyüzü gündemini Günlük, Haftalık, Aylık Burç yorumları ile sedaturan.com.tr de kaleme alıyorum. Ayrıca YeniAy, Dolunay, Güneş Tutulması, Ay Tutulması, her aya özel Astroloji Gündemi, Astro Güncesi yazılarım ile detaylı bir şekilde kaleme alıyorum. Ayrıca instagramda @astrologsedaturan sayfamda ”Günün Mesajı” postlarım ile günün gökyüzü enerjilerini güne özel etkileri ile kaleme alıyorum. Dilerseniz daha detaylı Astroloji bilgisi için sayfamı takip edebilir, sitemi ziyaret ederek yazılarıma ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince Aralık 2019 ayının öne çıkanlarını kaleme aldım, sizlere şans getirmesini dilerim..”

Sevgiyle
-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir