Nisan 2019 Astrolojisi

Nisan 2019 Astrolojisi denge arayan bir sürece işaret ediyor.

Mart 2019’un yorucu Gökyüzü açıları, baskılayıcı etkileri, zihinler de yarattığı sisler hafif hafif dağılırken, Nisan 2019’da genel anlamda huzurlu hissedeceğimizi söyleyebilirim.

26 Mart 2019 itibari ile 21 Nisan 2019 tarihine kadar aşk, ilişkiler, güzellik, sanat, ilham gezegeni Venüs Balık burcunda hareket ediyor olacak. Bu sebeple 2019 yılının ilk aylarındaki aşkta mesafeli duruş, maddi konuların ön planda oluşu, mantelitenin ağır basması ve kararsızlık yaşatan etkiler kayboluyor olacak. Aşkta daha sıcak, daha ruhani, daha derin paylaşımlar öne çıkarken, bir çok ilişki resmiyete taşınacak.. Evliliklerde ciddi bir samimiyet, uyum öne çıkarken, müzmin bekarlar ani bir aşka yelken açacak diyebilirim. Ruhani, spiritüel, karma ile ilgili şifa kapıları bu tarih aralıklarında ön planda olacak.

Genel açılarla Nisan 2019’u ele alacak olursak; ayın ilk günleri su gurubunun değişken nitelikli üyesi Balık burcunda bir Merkür-Neptün kavuşumu meydana gelecek. Bu açı kandırılmaları, aldatma ve aldatılmaları tetikliyor olacak. Ani alınacak kararların zarar ve hata olarak hayatlarımıza yansıyacağına işaret eden bir zemin oluşturuyor olacak..

Neyse ki 5 Nisan’da Koç burcunda 15 derecede gerçekleşecek olan YeniAy, yüreklerimize su serpiyor olacak.. Ayın ilk yarısı etkilerini derinlerimizde hissedeceğimiz YeniAy süresince, başlangıçlar, anlaşmalar, ilişkiler, barışçıl etkiler, seyahatler gündeme gelecek. Bu süreçte baharın miskinliğine kapılmadan hareket halinde olmaya özen göstermeli, ilişkilerde nezaketli ve objektif tutumlara meyletmeliyiz. Kazanımları, yatırımları destekleyen, yeni ilişkileri destekleyen, ani başlayan aşkları gündeme taşıyan bir YeniAy süreci yaşayacağız..

Ayın ikinci yarısına etkili olacak bir Dolunay, hava gurubu öncü nitelikli üyesi Terazi burcunda 29 derece gerçekleşecek.. Sert etkileri olmasına nazaran, bazı konularda çözümler de getiriyor olacak..

Bana göre Nisan ayında en önemli ”sert açılar” olarak tabir edebileceğim etkiler Güneş-Satürn karesi, Güneş-Pluton kavuşumları olacak diyebilirim. Bu süreçte baskı, kontrol merakı, duygusal inatçı ve dengesizlikler gündeme gelebilir..

Ayın en şaşalı açısı ise, 2026’ya kadar Boğa burcunda konaklamak üzere Mart ayında Boğa’ya yerşelen Uranüs ile Güneş arasında gerçekleşecek olan kavuşum olacak.. Ani başlangıçlar, ani ayrılıklar, ani evlilikler, ani anlaşmalar, aniden meydana gelen değişimler ve benzeri olaylar gündem maddeleri olacak..

Nisan 2019 Astrolojisi adına sizlere tavsiyem; Gerçeklerle yüzleşmekten kaçınmamanız, gerektiğinde hoşça kal diyebilmeniz yönünde.. Hayat kendine yeni yönler arıyor, kader yeni kapıları aralıyor.. Geçmişin, tüketen, yıpratan, yoran, enerjimizi aşağı çeken oluşumları, işbirlikleri, ilişkileri, yatırımları, bağlantıları kopmalı ki yerine bizler için en hayırlı olanları gelebilsin.. 2019 yılı ilk günleri itibari ile gökyüzü bu nokta da baskı yapıyor ve ”Kaostan düzen doğar” teması ile ilerliyor..
İnatla sıkı sıkıya bağlı olduğunuz, ısrar ettiğiniz şeyler için eğer gökyüzünün rehberliğini görmezden gelir ve ısrarla aynı nokta da kalmaya meyilli olur iseniz, 2021 yılında çok daha ağır bedeller ödemek zorunda kalabilirsiniz..

Astroloji adına kapsamlı yorumları (Günlük-Haftalık-Aylık ve Gökyüzü Gündemi üzerine yazıları) sedaturan.com.tr de sitemde ve Instagram da aktif kullandığım @astrologsedaturan sayfamda bulabilirsiniz..

Keyifli ve huzurlu bir ay geçirmenizi dilerim.
Sevgiyle
Astrolog
Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir