Mayıs 2019 Astrolojisi

Mayıs Ayı Mottosu: Kibirden Kaçınmak üzerine kurulu..

Evet, aşağılayıcı, yüksekten konuşmalar, egosantrik tutumlar, kurnazlıklar, kibrin öne çıkışı Mayıs 2019 da ön plan da olacak diyebilirim.

Kadere etki eden bir aydan geçiyoruz bilhassa belirtmek istiyorum.. Karmanın iş başında olduğu bir süreç olacak insanlık için..

Sorumluluklarınız ön plana çıkabilir, sorumluluk duygunuzu sınayan bir gökyüzü var..
Satürn-Plüton-Jüpiter retro hareketine devam ediyor, Merkür sert etkiler yapıyor, Boğa burcunda bir YeniAy, Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor.. Sıradanlıkların dışında bir ay olacak diyebilirim.

İnsani değerleri, erdemleri sorgulayan, sınayan bir gökyüzü var.. Bir şeyleri bir an da koparıp atmayı düşünmek yerine (gökyüzü bu aşamada sizi desteklemiyor) toparlamayı, aşmayı, çözüme kavuşturmayı düşünmelisiniz.. Zira gökyüzü bu noktalardan destekliyor..

Şartlar retro gezegenlerin etkileri nedeni ile zora düşebilir, sınırlı olabilir ancak öte yandan da bir şeyleri keşfetmek adına, çözüme kavuşturmak adına, yükselmek adına gökyüzü zorluyor olacak..

Ruhani anlamda yükseliş, yüceliğin gündeme geleceği Mayıs 2019 da kişisel gelişim, bilinçaltı arınma, spiritüel, ruhsal şifa için son derece el verişli ve uygun bir zemin oluşturuyor..

Hedef odaklı, inançlarınıza tutkuyla bağlı kalarak, kibre düşmeden, zor şartları aşmak adına çaba sarf etmeli, erdemlerinize sarılmalı ve insani değerlerinizi asla göz ardı etmemelisiniz.. Zira Mayıs 2019 karmaya değdiği, dokunduğu için negatif tutumlar yeni karmalar oluşturarak kaybedenlerden olmanıza neden olacaktır.. Ancak bilinçli ve iyimser kalmayı tercih edebilir, başarabilir iseniz, fırsatlar, şanslar, sürprizler, maddi-manevi büyük kazançlar sizi bulacaktır..

Detaylı Astroloji yorumu, Günlük-Haftalık-Aylık Burç yorumları için; sedaturan.com.tr sitemi ve aktif paylaşımda bulunduğun Instagram @astrologsedaturan sayfamı takip edebilirsiniz..

Not: Women’s Shine Magazine dergisi için yazdığım yazımdır..

Keyifli bir ay geçirmenizi dilerim..
Sevgilerimle,
Astrolog Seda Turan

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir