Mart 2020 Astroloji Gündemi

Mücadelenin, hırsın, yeniliğin, devrimlerin ayı Mart 2020.

Başak burcu Dolunayı, Koç burcu YeniAyı, Satürn-Kova geçişi, Merkür düz transit başlangıcı, Güneş-Koç geçişi, Venüs-Satürn karesi, Güneş-Neptün kavuşumu, Venüs-Uranüs kavuşumu, Venüs-Jüpiter, Venüs-Plüton ve sayamayacağım kadar yoğun gökyüzü hareketleri Mart 2020’yi son derece hareketli kılıyor olacak.

Bireysel hayatlarımızda son derece fırtınalı günleri tetikleyecek Mart 2020, enerjisi tükenmiş, sürdürülebilirliği olmayan her ne varsa; hayatlarımızdan alıp gidecek diyebilirim.

Enerjisi, motivasyonu tükenmiş, karşılıklı olmayan, tek tarafın çabası ile süregelen işbirliklerini, ilişkileri bir çırpıda bitirecek diyebilirim.

Özellikle aşk adına tükenmiş enerjideki ilişkileri, evlilikleri bitirecek.

Kendinden emin olan ilişkileri resmiyete taşıyan Mart 2020, yeni bebek müjdeleri de getirebilir.

Ailedeki yetişkin insanların sağlık konuları ön plana çıkarken, hukuksal meseleler, miras, nafaka gibi konular ve geçmişten gelen vergi konuları ön plana çıkabilir.

Kredi yapılanmaları, bankacılık işlemleri, alt yapılar, internet, sosyal medya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları, göçmenler, komşuluk ilişkileri ön plana çıkabilir.

Güvenlik, kurumsal yapılar, doğa ile ilgili değişimler gerek ülkemüzde gerek dünyada ön plana çıkabilir.

Genel anlamı ile hızlı akacak Mart 2020, zayıf halkaları alıp götürecek gibi görünüyor.

Emeklerin, çabaların karşılığını verecek Mart 2020, disiplinli, istikrarlı, kararlı olan kimseleri ve yapıları fazlası ile destekleyecek..

”Sevgi dolu, şifa dolu, sağlıklı, huzurlu, bereketli bir ay olmasını dilerim..”
Sevgiyle
-Astrolog Seda Turan

(Gökyüzü gündemini Günlük, Haftalık, Aylık Burç yorumları ile sedaturan.com.tr de kaleme alıyorum. Ayrıca YeniAy, Dolunay, Güneş Tutulması, Ay Tutulması, her aya özel Astroloji Gündemi, Astro Güncesi yazılarım ile detaylı bir şekilde kaleme alıyorum. Ayrıca instagramda @astrologsedaturan sayfamda ”Günün Mesajı” postlarım ile günün gökyüzü enerjilerini güne özel etkileri ile kaleme alıyorum. Dilerseniz daha detaylı Astroloji bilgisi için sayfamı takip edebilir, sitemi ziyaret ederek yazılarıma ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni ayın öne çıkanlarını kaleme aldım, sizlere şans getirmesini dilerim..)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir