Koç Dolunay’ı Ekim 2020

2 Ekim 2020 Türkiye İstanbul saati ile 00:05’te gök kubbede Koç burcunda yükseliyor Dolunay..

Dolunay Haritasına baktığımızda; 16 derece ile Yengeç burcu yükselirken, Mars, Venüs, Satürn, Plüton, Jüpiter, Merkür, Uranüs, Chiron gibi gezegenlerin, kare ve diğer açıların öne çıktığını görüyoruz..

Bireysel ve global çapta öne çıkardığı konu başlıkları ise; Eğitim, Teknoloji, İnternet Ağ bağlantılar, Elektronik yapılar, Sağlık, Ulaşım, Aile, Evlilik, İlişki, Yerleşik Yaşam Alanları, Ev, Vatan, Mülteciler, Göçmenler, Taşıma Şirketleri, Taşınmalar, Yerleşik Alan Değişimleri, Donanmalar, Siyasi Liderler, Uluslar arası Antlaşmalar, İhlaller..

Dolunay;

”Tekamülümüze” değiniyor, neydik, ne olduk, neredeydik, nereye geldik, neredeyiz, nereye gidiyoruz.

Kaderi anlıyor muyuz, yoksa gelip-geçiyor muyuz alemden.

Ruhsal aleme, yüreklere, maneviyata, enerjiye, spiritüelizme dokunan bir Dolunay.

Kendimize dönmemize işaret eden Dolunay, bilinçaltımızı hiç olmadığı kadar çalıştıracak.

2017’den bu yana Oğlak-Yengeç aksında gerçekleşen Tutulmaların enerjisini çalıştıran Dolunay;
Kendimize dersler çıkarmamazı, yakın tarihin muhakemesini yapmamızı, kendimizi düzenlememizi istiyor.

Bu Dolunay ile birlikte 2017’den bu yana gelen Karma’ları kapatıyoruz.

Yüreğiniz sıkışıyorsa, bilinki Dolunay’ın şanındandır.

”İçine dön, dışınla ne işin var, sen içinden ibaretsin” diyor Dolunay.

Hal böyle iken, Spiritüel çalışmalar, Astroloji, Psikoloji, Enerji çalışmalar öne çıkacak.

Arınmak istiyoruz, küllerimizden doğmak, yeni bir ”Ben” inşa etmek istiyoruz.

Ruhsal açıdan yüksek frekansta günler olacağı için, bol bol dua etmeli, arınmaya niyet etmeli.

Meditatif çalışmalar, hafif yürüyüşler, ruhsal ve fiziki açıda dinginlik öne çıkacak.

Sosyallik ön planda olsa da aslında hepimiz bir şekilde kabuğumuza çekileceğiz.

Kendi içimize dönmek, iç alemimize yolculuk etmek Dolunay etki tarihlerinde öne çıkacak.

Evlilik, ilişkiler, yuva, ailevi ilişkiler temasının öne çıkacağı bir süreç olacağı için,

Bir çok evlilikte, ilişkide şok ayrılıklar, barışmalar, başlangıçlar ve bitişler öne çıkacak.

Geçmişten gelen ilişkiler, evlilikler, partnerler, eşler öne çıkarken,

Bir çok kişi eski ilişkisine, evliliğine dönecek ancak yeni bir algı ile deneyimleyecek.

Toplumlarda düzenlemeler, anarşist baş kaldırılar öne çıkarken,

Bir çok devlet iç düzenlemelere gidecek.

Uluslar arası anlaşmalar, müzakereler, sınırlar, sınır güvenlikleri, ulaşımı, havacılık,

Donanmalar öne çıkarken, bir çok ülkenin ”Savaş çığırtkanlığı” yaptığını göreceğin.

Türkiye Cumhuriyeti’ni yakından ilgilendiren bir siyasal dönem başlıyor.

Bu Dolunay etkisi ile başlayan süreçte, özellikle 18 Aralık 2020’de Satürn Kova burcunda transite başladıktan sonra,

Türkiye-Yunanistan ile Hukuksal mahkemelere yer altı kaynaklarımız sebebiyle yargıya çekilebilir.

(Dipnot; türkiye Cumhuriyeti yolun sonunda kazanan taraf olur, daha önce Instagram hesabım æastrologsedaturan IGTV de paylaştığım video’larımda Türkiye’nin geçeceği süreçleri anlatıp, belirtmiştim izleyebilirsiniz.)

Taşınmalar, Yerleşik alan değişimleri gündeme gelirken, bir çok kişi ev, ofis, şehir, ülke değiştirebilir.

Gayrimenkul alım-satım konuları ön planda olacak.

Öte yandan Yurtdışındaki göçmenler, ülkemizdeki mülteciler ön plana çıkacak.

Bu süreçte ”Söz gümüşse, sükut altındır” diyen bir dönem yaşayacağız.

Kavgacı, agrasyondan beslenen, negatif ve yıkıcı tutumlara meyleden maalesef ağır bedeller öder.

Toprak, sel, heyelan, vb doğa olayları öne çıkabilir.

Burçlar üzerine etkilerine kısaca değinecek olursam;

Koç
Ailevi ilişkilerin öne çıkarken, büyük düzenlemeler gündeme gelebilir. Ailevi işbirliklerinde kopuşlar yaşanabilir,
Özel hayatın ile ilgili büyük tepkiler verebilir, baştan ayağa radikal değişimlere gidebilir, eski eşine, partnerine dönebilirsin, yine sağlığının ön planda olacağı bir süreç olacağı için, mutlaka stresten kaçınmalı psikolojik, astrolojik, spiritüel, fizyolojik destek almalısın.

Boğa
Sağlığının, manevi huzurunun, ruhsal farkındalıklarının ön plana çıkacağı, gerek bireysel, gerek profesyonel destekler alacağın, karmik etkilerle dolu bir süreç olacak senin adına, öte yandan kendi içinde aşamadığın, sürekli tekrara düştüğün konularda ivme alacak, yoğun geçişleri olan değişken duygu ve düşüncelerini yönetebileceksin, gerek özel, gerek sosyal ilişkilerinde tempo öne çıkarken, fazlası ile seçici hareket edeceksin.

İkizler
Kariyer planlaman, eğitim hayatının geleceği, iş, eğitim, finans hayatın ile ilgili düzenlemeler, 2017’den bu yana gelen borçlar-alacaklar, kredi yapılanmaları gibi konular ön plana çıkarken, fazlası ile faal, fazlası ile tempolu bir süreçten geçeceksin.

Yengeç
Ailevi ilişkilerin, özel hayatın ön plana çıkarken, ciddi yol, fikir ayrıkları gündeme gelebilir, öte yandan sürüncemede kalmış her ne varsa bir şekilde nihayete erdirmek isteyecek, en kötü karar dahi kararsızlıktan iyidir mottosu ile hareket edeceksin, öte yandan ruhsal anlamda ciddi aydınlanma, farkındalık, dönüşüm yaşayabilirsin, kişisel gelişimin, kişisel bakımın, yaşam alanın ile ilgili düzenlemeler yapabilirsin.

Aslan
Senin adına son derece bereketli, hareketli, tempolu bir süreç başlıyor, kariyer, eğitim planlamaları yaparken, alım-satım, ortak projeler, uzaklarla ilgili bağlantılar öne çıkabilir, ruhsal anlamda senin için çok etkili bir Dolunay süreci olacak, astrolojik, psikolojik, spiritüel destekler alabilirsin.

Başak
Yerleşik düzenin, yaşam alanın, ofisin vb alanlarda değişimler öne çıkarken, maneviyata yönelecek, iç huzurunu arayacaksın, kariyer, finans, eğitim planlaması ile ilgili adımlar atarken, finansal anlamda şanslı bir süreçte olacaksın, özellikle beklenti içerisinde olduğun konularda ve alanlarda önemli sonuçlar alacaksın, özel hayatında. toparlamalar var.

Terazi
Senin için ciddi değişimleri öne alan, işin, kariyerin, toplumdaki duruşun ile ilgili düzenlemeler getiren, sitilin, imajın ile ilgili değişimlere sevk eden, ev, yuva temalarını öne alan, taşınma, göç gibi konuları öne çıkaran, dolayısı ile ailevi ve özel ilişkilerine de dokunan bir Dolunay süreci yaşayacaksın.

Akrep
Son derece temposu yüksek, sürüncemede, askıda kalmış meseleleri, işleri bir nevi angarlayaları ön plana alan, ev, ofis, gardırop, mekan düzenlemeleri, dekoratif değişimleri öne alan, seni meşgul eden, sonuca gitmemiş işlerin tamamlanması, özel hayatında durgusal anlamda rahatlaman ve yeni bakış açıları geliştirmen gibi konuları öne alan, sosyal ilişkilerini destekleyen, uzaklarla bağlantısı olan bir Dolunay döngüsü yaşayabilirsin.

Yay
Özel hayatın ile ilgili çok ciddi değişimlerin gündeme geleceği, süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili önemli değişimleri dayatan, bir nevi senin kontrolünde gelişen gelişmelere açık bir Dolunay döngüsü, bekar bir Yay isen, sürpriz bir aşk gündeme gelebilir, kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili destekleneceğin, sürpriz kazanç kaynakları ile şaşırtan bir süreç olacak.

Oğlak
Özel hayatına vurgu yapan Dolunay, fazlası ile hareketlilik kazandıracak, gerek süregelen ilişkin, evliliğin ile ilgili önemli açılımlar öne çıkarken, gerek bekar bir Oğlak isen, sürpriz bir ilişki, evlilik gündeme düşebilir, yerleşik düzen, ev, arsa alım-satım konuları öne çıkarken, ani bir değişim, ani fırsatlar gündeme gelebilir.

Kova
Kariyer, eğitim, finans hayatında düzenlemeleri öne çıkaran bu Dolunay enerjisi, ilişkilerine, işbirliklerine vurgu yapacak, sürpriz çevrelere girebilir, yeni yerler keşfedebilir, sürpriz arkadaşlıklar, işbirlikleri kurabilirsin, iletişime açık, fazlası ile konuşkan, ho sohbet, beklenmedik iletişimleri destekleyen bir süreç olacak.

Balık
Özel hayatın, ailevi ilişkilerin, sosyal ilişkilerin öne çıkarken, fazlası ile sürpriz iletişimler, şifalı gelişmeler, sempatik paylaşımlar öne çıkabilir, ruhsal huzurun, fiziksel rahatlığın, bilinçaltından gelen blokajların ve olumsuz kodların geride kalması adına hareket edeceğin, oldukça dönüştürücü, spiritüel bir Dolunay evresi olacak, spiritüel, astrolojik, psikolojik, arınma çalışmalarına, rehberlik çalışmalarına yönelebilirsin.

‘Biresel hayatlarımıza, dünyaya, ülkemize, yüreklerimize şifa dolu bir etki getirsin Dolunay dilerim..”

Sevgiyle;
-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir