Koç Burcunda Uranüsyen YeniAy

16 Nisan Koç burcunda 26 derece de YeniAy..

Uranüsyen YeniAy etkileri oldukça etkili hissedilecek..

YeniAy’ın yaverleri: Uranüs, Plüton, Neptün, Mars, Satürn (sabit yıldızlar vega ve lilith de kavuşum yaparak etkiliyor ve anın yükseleni Balık burcunda gizli bir archernar kavuşumu var ki o bambaşka bir olay)..
(Geri giden ve geri gidecek olan gezegenlerin etkileri de mutlaka ki YeniAy’ın rengine renk katıyor olacak..)

YeniAy:
*İddialı bir havaya sahip.
*Beklenmedik olayları tetikleyen, iç güdüleri, nefret-kin-intikam-kincil duyguları etkileyen bir havası olacak diyebilirim.
*Tepkilerin yüksek olacağı bir 15 günlük süreç geçirebiliriz zira Uranüs ev değiştirirken son derece de bir şeyleri karıştırmak istiyor.
*Otoriteleri, Liderleri, Başkanları, Politikleri, Siyasileri, Toplumsal olayları, Medya devlerini, Alt yapı sistemleri, Hava, Kara ulaşımını, İnterneti, İlişkileri yakından ilgilendiriyor..
*Konuşkan, iletişimi yoğun ve karmaşık bir enerjiye sahip.
*Sorgularken şuursuz kabul edilebilecek eylemlere meyletmemize neden olabilir, dikkat.
*Bazı adımların, kararların, söylemlerin bizlere nelere mal olacağını hesap etmeden, körü körüne saldırgan, gergin, savaşçı tutumlar sergileyebilir, bu Uranüsyen YeniAy enerjisi geçince de son derece pişman olabilir ve hatta ciddi bedeller ödemek durumunda kalabiliriz, dikkat..
*Kişilik haklarımızı müdafaa eden cengaverlere dönüşebiliriz..
*Ancak burada önemli olan nokta şu ki; bir durum, olay, konu bizi ”Gerçekten ne kadar ilgilendiriyor”. Evet, bu çok önemli..
YeniAy enerjisi, etkisi süresince en büyük tavsiyem: Bizi gerçekten hayati bir şekilde ilgilendirmeyen olaylardan ”Uzak Durmamız”.. Böylelikle beklenmedik, skandal, yıkıcı etkileri olan, kaotik, kaos içeren konular, hikayeler, olaylar hayatlarımıza değmeden akıp gidecektir..
*İçsel huzurun oldukça önemli olacağı bir süreç olacak, herkes huzurunu, iç dinginliğini arayacak diyebilirim.
*Ancak etrafta dönen onca saçma, absürt kabul edilebilecek olaylar, gündemler o kadar yorucu olacak ki, ”Huzuru kim kaybetmiş ki biz bulalım” diyebiliriz bir an..
*Hayatımızda ki gizli düşmanları öğrenebiliriz..
*Kıskanç, egoist, narsist insanların içten içe kin ve nefretle dolu olduklarını, dedikodularını, olumsuz ve şuursuz söylemlerini, tepkilerini, amaçlarını çok net bir şekilde görme fırsatı bulabiliriz.
*Bu bağlamda bir çok ilişki, evlilik, dostluk, işbirliği ciddi imtihanlar verebilir..
*Hiç alakamızın olmadığı, hiç payımızın olmadığı ve belki de hiç suçumuzun olmadığı olayların içine çekilmeye çalışılabilir, böylesi bir konunu tarafı olmaya zorlanabilir, itilebiliriz..
*Bu nokta da, size az önce ki önerimi tekrar hatırlatıyorum sevgili okurlarım: Bizim hayati derece alakası olmayan, ilişkisi olmayan, bizi hayati derece de ilgilendirmeyen her türden olaydan, insandan, konudan uzak kalmalı, bulaşmamalıyız.. Zira beklenmedik faturalar ödemek durumun da kalabilirsiniz..
*Milli güvenlik, Kolluk Kuvvetleri, Sınırlar gündeme gelebilir, gündemi çok yakından ilgilendiren konular gerek Ülkemiz de, gerek dünya gündemin de sıklıkla işlenebilir..
*Sosyal ortamlarda, işbirliklerinde, ortaklıklarda bir takım uzlaşmazlıklar gündeme gelebilir, bu nokta da en büyük kurtarıcı Uyum ve Denge olacaktır diyebilirim.
*Kendinizi müdafaa ederken mutlaka Allah’ın insanda ki gölgesi ”Vicdanınızı” unutmayın derim..
*Bu YeniAy enerjisini olumlu değerlendirmek, kullanmak isterseniz şayet, hayatınızda yolunda gitmeyen ilişkilere, evliliklere, işbirliklerine, ortaklıklara son vermek için cesur adımlar atma fırsatları bulabilirsiniz.. Bunun yanı sıra yaşam alanınızı yenilemek, yeni bir işe girişmek, kendinizi ifade edebileceğiniz alanlar bulmakta oldukça mümkün olacaktır..
*Eğer ki siz, bu YeniAy enerjisini olumlu değerlendirmeye niyet ederseniz, inanın ilahi adalet sizinle olacaktır.. Kötücül söylemler, dedikodular, yıpratıcı eylemler, girişimler, adımlar, tehditler, teklifler, işbirlikleri kurmak yerine, yıkmak, yok etmek, tüketmek yerine, İyicil enerjiler güder, iyicil adımlar atar, girişimler de bulunur iseniz, ciddi anlamda değişim, dönüşüm fırsatları elde edebilir, hayatınız adına mucizeler yaratabilirsiniz..
*Duygusal anlamda sakinlik, dinginlik, iç huzur odaklı olabilir iseniz şayet, ciddi bir spiritüel arınma şansı yakalayabilirsiniz..
*Din, Din adamları, Dini meseleler gündeme gelebilir hem dünya da hem de ülkemizde.
*İlişkiler de haksızlıklar ortaya çıkabilir.
*İhanetler, aldatılmalar hem ilişkilerde, hem evliliklerde, hemde köklü kuruluşlarda ciddi dönüşümlere, değişimlere neden olabilir..
*Bu YeniAy enerjisini mutlaka olumlu değerlendirmeli, hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklere odaklanmalı, gergin ve savaşçı enerjiyi Spor, Yoga, Egzersiz, Koşu, Yürüyüş, Meditasyonlarla aşmaya çalışmalısınız. Ani olaylara, gergin durumlara, kaotik konulara aşırı, kötücül, yıkıcı tepkiler vermekten bilhassa kaçınmalı, atılacak her adımın ciddi, hayati bedelleri olabileceğine odaklanmalısınız..
*Sosyal enerjinin artacağı, hareketliliğin had safhada olacağı YeniAy sürecinde, bol bol sosyalleşmeli, etkinlik, organizasyonlar da zamanlar geçirmelisiniz.
”YeniAy enerjisiniz ülkemize ve dünyamıza şanslar getirmesini dilerim..”
Astrolog
Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir