Kasım 2019 Astrolojisi

Gökyüzünün dur durak bilmediği, hızla aktığı, son derece cesur bir ay Kasım 2019..

Akrep burcunda gerçekleşen YeniAy enerjisi ile başlıyoruz Kasım 2019’a ve yine Akrep burcunda Merkür retrosu ile başlıyoruz..

Ayın ilk bölümünde gökyüzü son derece kalabalık ve sert açıları var mesela 5 Kasım 2019’da Mars-Plüton karesi, yine ayın ilk ve ikinci haftasında Güneş’in-Satürn, Neptün açıları, Merkür-Plüton, Mars-Jüpiter derken son derece kalabalık geçecek ayın ilk bölümü..

Öte yandan ay ortasında Boğa burcunda bir Dolunay yaşayacağız ve yine Akrep etkileri hissedeceğiz zira Boğa-Akrep aksında gerçekleşen bir Dolunay bu..

Yine Mars Terazi burcunda hareket ederken, ay ortasında Mars-Akrep geçişi yaşayacağız..

Yine Güneş Akrep’ten çıkıp, Yay burcuna geçecek..

Ayın son çeyreğinde Merkür düz seyrine geçiyor olacak ve iletişim, teknoloji, sosyal medya, ilişkiler, zihnimiz nihayet rahatlayacak..

Ve ayın en güzel günlerinden biri olan 24 Kasım 2019’da Venüs-Jüpiter kavuşumunu yaşayacağız.. Ayın en güzel günlerinden biri olacak diyebilirim hepimiz için.. Önemli görüşmelerinizi bu güne not etmenizi tavsiye ederim..

Akabinde ise; ayın son haftasında Yay burcunda çok yapıcı bir YeniAy yaşayacağız..

Ve hemen akabinde Neptün ileri harekete geçiş yapacak ve belirsizliklerin son bulduğu bir süreç başlayacak..

Son derece önemli bir ay anlayacağınız üzre, aşk, sevgi, iletişim, kariyer, ailevi ilişkiler, işbirlikleri, ortaklıklar, eski aşklar-ilişkiler-dostluklar-işbirlikleri-arkadaşlıkları derken; geçmişi bol bol yaşayacağımız bir ay Kasım 2019..
İçsel yolculuğumuzu tamamlayacağımız, kendimize bir kez daha ve derinden yaklaşacağımız-döneceğimiz bir ay Kasım 2019..

Kasım 2019’a önemli notlar;

İletişimi, zekayı, ilişkileri, güvenlik sistemlerini, bankacılık sistemlerini yöneten, gündelik hayatımıza son derece dokunan gezegen Merkür retro’da ve her ne kadar 20 Kasım 2019’da düz seyre geçecek olsa da siz yine de önemli kararlar, adımlar, alış verişler, sözleşmeler, anlaşmalar, nişan-nikah vb. gibi merasimler için; 26 Kasım 2019 Yay burcu YeniAy’nı bekleyin..
Akrep burcunda 28 Ekim 2019’da gerçekleşen YeniAy karşısına Uranüs’ü aldığı için; büyük etkiler barındırıyor.. Malum 2019 Karma’yı yöneten, temizleyen bir yıl ve Akrep burcundanki YeniAy etkileri Ekim son hafta itibari ile Kasım geneline fazlası ile etki ediyor.. Bu süreçte karşınıza çıkan hiç bir olayı, ilişkiyi, işbirliğini, konuları, olayları asla es geçmeyin, gözlemleyin, inceleyin, gereken dersleri çıkarın, ve mutlaka agrasyondan uzak durun..

Kasım 2019 baş döndürücü bir ay, benden söylemesi..

Büyük aşklar, dönüşümler, kazanımlar, başlangıçlar, bitişler ayı.. Son derece etkili ve önemli bir ay..

Ülkemize, bireysel hayatlarımıza şans getirmesini dilerim..

*Ben bizleri yakından ilgilendiren ve etkileyen detayları gündeme alıp, değerlendirdim ve kalemimden geldiğince yorumlamaya çalıştım.. Yine kapsamlı gün gün Astroloji yorumlarımı instagram @astrologsedaturan sayfamdan ”Günün Mesajı” Postlarımdan takip edebilir, günün Astroloji etkilerini ise, sedaturan.com.tr sitemden Günlük Burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Detaylı Astroloji yorumu, Günlük-Haftalık-Aylık Burç yorumları için; sedaturan.com.tr sitemi ve aktif paylaşımda bulunduğun Instagram @astrologsedaturan sayfamı takip edebilirsiniz..

Keyifli bir ay geçirmenizi dilerim..

Sevgilerimle,

Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir