Halkalı Güneş Tutulması Aralık 2019

26 Aralık 2019 Oğlak burcunda Halkalı Güneş Tutulması

-26 Aralık 2019 da Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması ve YeniAy kaderde yeni kapıları, yönleri, yazgıları aralıyor olacak.

-Jüpiter, Satürn, Ay, Güneş, Uranüs daha neler neler. Gökyüzünün devleri bir bir Oğlak burcunda hizalanmışken özellikle Satürn, Jüpiter, Uranüs açıları ve etkileri kadere değinecek, kadere dokunacak, yeni kaderleri yazdırıp, yeni pencereleri aralayacak. Hem zihnimizde, hem yaşamlarımızda büyük değişimler başlayacak.

Tutulma sonrası oluşacak etkileşimlerede pas atacak bu Güneş Tutulması. Hangileri derseniz; 10 Ocak 2020 Yengeç Ay Tutulması, 12 Ocak 2020 Satürn, Plüton kavuşumu.

2019 Haziran itibari ile etkilerini hissettiren ve henüz gerçekleşmemiş olan Satürn-Plüton kavuşumu; 2020 yılı için; Yıkarak Dönüşüm yılı olacak diyor şimdiden.

Birde Jüpiter Oğlak seyrini göz önünde bulundurursak, tüm dünyayı dize getirecek bir dönüşümün kapıda olduğunu söylemek mümkün.

Güneş Tutulması;
-Kozmik, Spritüel bir burç olan Oğlak burcunda çok önemli bir yerde gerçekleşen bu Tutulma gerçekleştiği an itibari ile 6 ay boyunca çok çok önemli etkiler sağlayacak.

-Biliyorsunuz 2017-2019 yılları arasında gökyüzünde açılan kapılar ile 19 yıllık Karma’lar kırıldı. Şimdi ise bu Tutulma ile birlikte 9-11 yıllık kaderler, Karma’lar açılıyor ve bazı haritalarda 20 yıla kadar yeni süreçleri vadediyor gökyüzü.

-Kozmik, Spiritüel Oğlak burcunun enerjisi, şans, iyilik, bereket, büyüme, iyileştirme gezegeni Jüpiter, değişim, devrim, dönüşüm gezegeni Uranüs’ün etkileri ile Blokajlardan, Bilinçaltı Kodlarından, Geçmişin Negatif Bağlarından, Soyağacından geçen Acılardan, Bilerek-Bilmeyerek alınan Ah’lardan, Nazar, Sihir vb. her türden Negatiften kurtulmak için 26 Aralık 2019 itibari ile 6 Ay boyunca yani Haziran 2020 tarihine kadar son derece şifa dolu bir etki sağlayacak. Gökyüzünün her köşesinden ”Şifa” yağıyor.

-Öte yandan ”Zaliminde Zulmü” var diyor Tutulma.

-Ailevi ilişkiler, evlilikler, ilişkiler ya dahada köklü bir boyuta taşınıyor, ya da enerji tüketen, yoran, emek vermeden harcayan enerjiler, ilişkiler bir bir kopup gidiyor bu Tutulma enerjisi ile birlikte.

-Varolan ilişkiler evliliğe taşınıyor yada ”Sen beni hak etmiyorsun” nidaları ile son buluyor.

-Özellikle Kuzey-Güney Ay düğümleri öncü ve sabit (Oğlak-Yengeç-Terazi-Koç–Akrep-Boğa-Kova-Aslan) burçlarda olanlar/doğanlar sizlere aşk, ilişki, evlilik, köklü değişimler, işbirlikleri, ortaklıklar, kuruluşlar, akadamik kariyer, yükselme, uluslar arası başarı, kariyer fırsatları, kendinizi ifade edebileceğiniz iş alanları, sahaları, tanınırlık, bilinirlik artışı gibi konularda oldukça büyük fırsatlar sunuyor Güneş Tutulması ve önümüzdeki 6 ay.

-Kişisel gelişim konuları öne çıkarken, içimizdeki ”Bilge” ile tanışma zamanı. Kendimize döndüğümüz, kendimizi tanıdığımız, kendimizi bulduğumuz, kendimiz olma şansına nail olduğumuz bir Güneş Tutulması sürecini yaşayacağız. Artık ”Ne istediğimiz, Ne istemediğimiz” konusunda da son derece kendimizden emin, kendimizle fazlası ile uyum içerisinde hareket edeceğiz. Hedefler belirleyecek, inatla, çabayla, azimle o yolda ilerleyeceğiz. Eğitim, dil, kişisel gelişim kursları, hobi kursları, uluslar arası seyahatler, eğitimler, kendimizi geliştirmek adına önemli olacak.

-Kişisel, bireysel hayatlarımızı ön plana alıyoruz. Giyimimizden, kuşamımıza, saçımızdan, duruşumuza, kilomuzdan, yaymış olduğumuz havaya kadar her noktayı, her detayı tek tek değiştirmek, iyileştirmek, bir üst sekmentte taşımak isteyecek, bu uğurda ciddi efor ve maddiyat harcayacağız. Öte yandan içimize, benliğimize, ailemize, evimize, yuvamıza döneceğiz. Gerek pozitif değişimler için bir inziva, gerek dünya koşulları, ülke koşulları nedeni ile mecburi bir kapanma süreci yaşayacağız.

-Meraklıyız, öğrenmeye açığız, fazlası ile girişkeniz. ”Üzerimizdeki ölü toprağını atıyoruz.” ”Hareket, berekettir ” diyor, hayata karışıyoruz. Sosyal ilişkilerimiz şekillenirken, yeni ortamlara, insanlara olan ilgimiz artabilir. Şehir dışı, ülke dışı seyahatler, keşifler gündeme gelebilir. Hareketlilik gündeme geldiği gibi, bazı alanlarda da uluslar arası seyahatler, yolculuklar, mülteciler, göçmenlerde gündemi meşgul edecek. Gecesi, gündüzü bambaşka, ayrı ayrı bir Oğlak dönemine giriyoruz ki bir yanında Jüpiter, bir yanında Uranüs; ”Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.” diyor gökyüzünün bilgesi. Diyor demesine de; ”İnsanlığın vereceği ağır sınavlarada” atıfta bulunuyor..

-Finansal anlamda büyüme, bereket, şans, yeni gelir kaynakları, beklenen ödemelerin geri dönüşü, emeklerin hak edişleri, ruhsal-fiziksel emek verenlerin bir bir karşılıklarını alacakları bir Tutulma süreci olacakken, diğer yandan da küçülmeler, kısıtlanmalar, gerek bireysel, gerek ülke, gerek dünya ekonomilerinde şok edici değişimlerin, krizlerin, dünyayı etkileyecek kollektif ayaklanmalarında sinyalini veriyor. Yatırım, alım-satım, yeni bir ev, araba, iş kurulumu gibi konular gündeme gelirken, bir çok işbirliği, ortaklık, kurumsal ilişki, ülke ekonomilerinde değişimler, ani gelişen dengeler, ani kopuşlar, bitişler, dünyayı etkileyecek olaylar zincirini de başlatacağına işaret ediyor. Özellike 10 Ocak 2020 Yengeç Ay Tutulması ve 12 Ocak 2020 Satürn-Plüton kavuşumu ile; ”Yerle gök arasında bir yerde büyük bir sıkışma” olacak diyor. Dünyanın bir beşik gibi sallandığı, insanlığın gerek bireysel mücadele ile, gerek ülke sınırları ile sınandığı, doğa olayları bir yandan derken ve belkide ”Biyolojik” savaşların artık hayatlarımıza dahil olacağı, bununla birlikte gerek bireysel, gerek kurumsal, gerek ülke, gerek global ekonomilerin A’dan Z’e büyük değişimlere gideceğini bize hissettiriyor. Söylemek iyi mi kötü mü bilemedim ama şöyle küçük bir nüans var ki; Şans mı Şansızlık mı ayırt etmekte çok ciddi zorluklar çekeceğimiz, akıl oyunu, illüzyon yaşayacağımız bir süreç başlıyor..

-Ülkemizde ve dünyada Otoriteler, Otoriter figürler, Ordular, Askerler, Yöneticiler, Liderler, Siyasi idoller, Kurumlar, Kuruluşlar, Para piyasaları, Toprak konuları, Sınırlar, Güvenlik, Ticaret, Borsa, Sağlık, Biyolojik savaşlar, Silahlanmalar, İtibar, Şöhret, Miras, Nafaka, Hukuksal kazançlar-davalar, İnsan hakları Mahkemeleri Nato, AB, ABD, Asya, Doğa olayları, Toprak kaymaları-Heyelanlan, Hava yolları, Her türlü Ulaşım araçları ve Şirketleri gibi gibi konular ön plana çıkacak.

Bu süreçte;

-Hedefler belirleyip o hedeflere doğru ilerlemek adına hareket edenler,

-Kendini geliştirmekten korkmayıp, kendini aşmak adına mücadele edenler,

-Emek verenler, Sebat edenler,

-Sevmeyi gönülden bilenler, sevebilme kabiliyeti gelişmiş gönüller,

-Uzun zamandır yardımlarla, iyiliklerle hayatını, çevresini, başlarının hayatlarını iyileştirenler,

-İlahi şifaya inanan, hazır olan, bu konuda mücadelesi olan, umutla İlahi’ye tutunanlar,

-Bileğinin, yüreğinin gücüne güvenenler,

-Helal kazancı ısrarla tercih edip, haramdan sakınanlar,

-Sizlerin yüzünü güldürecek bu Tutulma. Hak edişlerin geliyor, müjdelerin geliyor.

Bu süreçte yine;

-Mızmız, sorumluluğundan kaçan, elini taşın altına koymayan, gıybetiyle, nazarıyla, negatifi ile kendi hayatını ve başkalarının hayatlarını zındana dönüştürenler, emek hırsızlığı yapanlar, kendi bileği-yüreği gücü olmadan kopya ile yaşayıp, kul hakkına girenler, çare her yerden gelirken ısrarla devaya gözlerini kapatanlar, gördüğü sevginin, emeğin, değerin nankörü olanlar, tüketen, baskılayan, bencilce, narsistçe karşı tarafı maniple edip, eziyet edenler gerek bireysel, gerek ulusal, gerek global olarak; Güneş Tutulması sizler için ciddi hesaplar, planlar yapıyor, ciddi sonlar hazırlıyor, ciddi imtihanlar geliyor, bilginize..

-26 Aralık 2019-Haziran 2020 arasında; Spiritüel çalışmalar, Arınma çalışmaları, Bilinçaltı çalışmaları, Olumsuz kodlardan arınma, şifalanma ve iyileşme süreci mucizevi bir şekilde sonuçlar verecek. Bu süreçte mutlaka güvendiğiniz bir Astrolog’dan Kişisel (Doğum-Natal) Harita analizinizi alın. Benden almayı tercih eder iseniz eğer; Kişisel (Doğum/Natal) Haritalarınız üzerinden Batı, Karma Astroloji ortak çalışmam ”Karma Enerji Seansı” çalışmamı bu süreçte şiddetle tavsiye ederim. Öte yandan Spiritüel çalışmalarımdan da faydalanabilirsiniz. İletişim 0532 792 33 64 WhatsApp ve astrologsedaturan@gmail.com ihtiyaç duyuyor iseniz, iletişime geçebilirsiniz.

-Bu mucizevi gök olayını; Yalnızca bireysel hayatlarımıza dokunacak gibi değerlendirmek yanlış olur. Hepimiz bir şekilde misafir olduğumuz bu dünya aleminden geçerken, farkında olarak ya da olmayarak birbirimizin hayatlarına dokunuyor, büyükten küçüğe tüm kainata bir şekilde karışıyoruz. İyiliklerimizi alırken, cezalarımızı da yine birlikte çekiyor olacak..

Ne yapmak lazım derseniz; ”Sevgi insanlığın dili olmalı” derim..

-Aile sağlık konuları bu dönemde özen istiyor. Öte yandan kronikleşmiş hastalıkları olanlar kesinlikle ihmal etmemelisiniz ağır kayıplar yaşanabilir. Ancak şifaya açık olan, İlahi enerjide kalan, bu konuda profesyonel isimlerle çalışanlar; şifa bulacaksınız, peşine düşmeniz gerekir.

”Güneş Tutulmasının bireysel hayatlarımıza, ailelerimize, ülkemize, kainatımıza şifa, şans, bereket, sağlık, huzur sevgi getirmesini dilerim..”

Sevgiyle

-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir