Eylül 2019 Astrolojisi

Eylül 2019 son derece şifa dolu bir ay sevgili Astroloji severler..

Eylül 2019’a 30 Ağustos 2019’da Başak burcunda gerçekleşen Süper Ay (YeniAy) etkisi ile başlayacağız.. Mars, Venüs, Merkür, Uranüs ve sabit yıldız etkileşimleri ile son derece güçlü etkiler sağlayan bu YeniAy, 2019 Tutulmalarından azade, yapıcı, özgür, son derece dönüştürücü, bereketli, şanslı etkiler sağlayan, aşk vadeden, fırsatlarla dolu bir gök enerjisi sağlıyor kainata ve bireysel hayatlarımıza..
(Özellikle Güneş/Öz burcu, Yüselen, Ay burcu ve önemli gezegen yerleşimlerinde Oğlak-Boğa-Başak-Balık-Yengeç-Akrep burcu yerleşimleri olanlar daha çok etkilenecekler.. Natal Doğum Haritanızda Satürn, Plüton, Venüs, Neptün, Jüpiter, Uranüs, Mars yerleşimleriniz bu burçlarda ise kişisel harita analizi ile rehberlik almanızı öneririm..)

Bereketli, hareketli, iyimser, ekonomik anlamda fırsatlarla dolu, işbirlikleri, projeler, yeni alanlar sunan bir YeniAy enerjisi olacak..
Aşk adına Uranüs’ün ve Venüs’ün etkileri ile beklenmedik olayları tetikleyecek diyebilirim.. Evet, Temmuz 2019 Tutulmalarının, Satürn’ün, Plüton’un etki etmediği bir YeniAy enerjisi ancak arka planda Karma gezegenleri ve Temmuz 2019 Tutulmaları 6-9 ay daha etkili olacak.. Bu sebeple YeniAy’da meydana gelen ani olaylar kadersel olacaktır..

Örneklendirmek gerekir ise: Uzun zamandır evliliğinizden, ilişkinizden memnun değilsiniz, problemleriniz var, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz, ancak toplumsal baskılardan, tabulardan, koşullardan ötürü ayrılamıyorsunuz.. İşte bu YeniAy enerjisi öyle bir süreç başlatacak ki, kendinizden emin, korkmadan adımlar atacak ve özgürlüğünüze kavuşacaksınız..

Ya da bir başka örnekle anlatmak gerekir ise; Aşıksınız, ruh eşinizi buldunuz, seviyorsunuz ancak tabular, koşullar, şartlar, içsel yorgunluklar nedeni ile adım atamıyorsunuz.. İşte bu YeniAy (Arka planda Karma ve kadersel etkiler sağlayan gök olayları etkisi ile birlikte) ile birlikte radikal bir kararla ilişkinizi resmiyete taşıyabilir bu uğurda her şeyi göze alabilirsiniz..
Müzmin bekarların yüzünü güldürecek bir Eylül 2019 diyebilirim..
Eylül 2019’un diğer gök olayı ise 14 Eylül 2019’da Balık burcunda bir Dolunay yaşayacağız..

Özellikle Başak YeniAy’ı ile başlayan konuları sonuçlandırmak, adımlar atmak, tamamlamak adına bu Dolunay’ı değerlendirmek isteyeceğiz. Ancak Dolunay haritası fazlası ile sert etkilere sahip olduğu için biraz yorabilir duygusal anlamda..

Ayın ikinci yarısı net olmak ve tartışmalara girmeden adımlar atmak gerekir diyebilirim.. Ruhsal anlamda özgürleşme süreci başlıyor.. Ki gezegenler artık Eylül 2019 ortalarında yavaş yavaş Terazi burcuna geçiş yapacaklar.. Daha çok duygulara, ilişkilere, estetik konuları, finans, toplumsal konular, siyasi konular ön plana çıkacak diyebilirim..

Eylül 2019’un en önemli açılarından biri ise; Jüpiter-Neptün karesi olacak..
(Özellikle Güneş/Öz burcu, Yükselen, Ay burcu ve önemli gezegen yerleşimlerinde Balık-Başak-Yay-İkizler yerleşimleri olanlar daha çok etkilenecekler.. Natal Doğum Haritanızda Satürn, Plüton, Venüs, Neptün, Jüpiter, Uranüs, Mars yerleşimleriniz bu burçlarda ise kişisel harita analizi ile rehberlik almanızı öneririm..)

28 Eylül 2019’da ise Terazi burcunda bir YeniAy yaşayacağız..
Duygusal anlamda hafifleyeceğimiz ve dönüşeceğimiz bir süreç olacak. Evlilik, ilişki, ailevi konular, hukuk, estetik, aşk, romantizm, iletişimler ön plana çıkacak..

Problemleri, sorunları sonuçlandırmak isteyeceğiz..
Aşk adına güçlü ve cesur hissedeceğiz ve radikal adımlar atacağız diyebilirim..
Süregelen işbirliklerini, evliliği, ilişkileri iyileştirmek adına girişimlerde bulunacağız. Çözüme kavuşmayan konuları ise geri planda bırakmak isteyeceğiz..
(Özellikle Güneş/Öz burcu, Yüselen, Ay burcu ve önemli gezegen yerleşimlerinde Oğlak-Terazi-Yengeç-Koç burcu yerleşimleri olanlar daha çok etkilenecekler.. Natal Doğum Haritanızda Satürn, Plüton, Venüs, Neptün, Jüpiter, Uranüs, Mars yerleşimleriniz bu burçlarda ise kişisel harita analizi ile rehberlik almanızı öneririm..)

Elimden geldiğince siz Astroloji severler için Eylül ayı gökyüzü olaylarını ve etkilerini kaleme almaya çalıştım.. Umarım keyifli ve şanslı bir ay geçirirsiniz.

Detaylı Astroloji yorumu, Günlük-Haftalık-Aylık Burç yorumları için; sedaturan.com.tr sitemi ve aktif paylaşımda bulunduğun Instagram @astrologsedaturan sayfamı takip edebilirsiniz..

Keyifli bir ay geçirmenizi dilerim..
Sevgilerimle,
Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir