Aslan Burcunda Ay Tutulması Burçlara Etkileri

Aslan Burcunda 31 Ocak 2018 de Türkiye saati ile 16:25 de gerçekleşen Ay Tutulmasının;

Burçlar üzerine etkileri;

( Yükselen burcunu mutlaka dikkate almalısın zira daha çok Yükselen burcunun etkilerini önümüzde ki 6 ay boyunca yaşayacaksın..)

Koç 

Sevgili Koç, duygusal anlam da seni dönüştürecek bir Tutulma olacağını belirtmek isterim. Aşkta ki cesaretin, heyecanın, tutkun kontrolsüz bir hal alabilir. Daha cesur, daha kendini bilen, daha tutkulu bir kimseye dönüşebilirsin. Yalnız bir Koç isen, yeni bir aşka belki de çok yakının da olan bir kimse ile, sürpriz bir isim ile adım atabilirsin. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, çapkınlıkların açığa çıkabilir ya da yasak bir aşka meyledebilirsin, dikkat.. Ebeveyn bir Koç ise; çocuklarını ile ilgili her türden konuya detaylı bir şekilde eğilebilirsin. Kardeş ilişkilerin zorlayıcı bir süreçten geçebilir, kontrollü ve sağ duyulu olmaya özen göstermelisin..

Boğa

Duygusal hayatın, iç dünyan bir revizyondan geçiyor sevgili Boğa.. Kendine itiraf edemediklerini açık açık dile getirebilecek, kaçındığın, seni deli gibi cezbeden ancak bir sebepten uzak durduğun konulara, kişilere, tutkulara, hobilere, alanlara yönelebilirsin. Ay Tutulması seni her zamankinden daha cesur ve kararlı kılacak diyebilirim. Özel hayatını yakından ilgilendiren bu Tutulma sürecinde, evliliğinde, ilişkinde büyük değişimler yaşayabilirsin. Beklentilerini çok açık bir üslupla rahatlıkla dile getirebilirsin. Çözümsüz kaldığın ve eşinden, partnerinden beklediğin desteği göremediğin takdirde, ayrılmak için çok radikal adımlar atabilirsin. Yalnız bir Boğa isen, her şeye rağmen, her şeyi göze alabileceğin bir aşka adım atabilirsin.

İkizler

İletişim evini yakından ilgilendiriyor Ay Tutulması sevgili İkizler. Ertelediğin, ötelediğin, ikinci plana attığın konulara yöneleceksin diyebilirim. İletişim becerin fazlası ile artıyor. İş yerinde, okulunda, sosyal yaşamında ön plana çıkıyorsun. Yurt dışı seyahatleri, şehir dışı etkinlikler ilgi odağın olabilir. Yeni bir lisan öğrenmek isteyebilirsin, sanatsal faaliyetlere eğilebilirsin.

Yengeç

Bu Dolunay ve eş zamanlı gerçekleşen Ay Tutulmasın da baş rolde sen varsın ve anın yükseleni de sensin sevgili Yengeç. Hal böyle iken, hayatının sıradan geçmesini bekleyemezsin bu dönemde. Duygusal hayatın, aile hayatın, iş hayatın ve iç dünyan değişimden geçiyor. İç huzurun her şeyden daha önemli olacak diyebilirim. İç mutluluğuna nihayet kavuşuyorsun. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir ev gündemine yerleşebilir. Borç, alacak, kredi konularında yapıcı iyileşmeler, yapılandırmalar gündeme gelebilir.

Aslan

Bu kez Ay kalbinde tutuluyor sevgili Aslan. Duygusal anlam da ne istediğini bulmak istiyorsan, çelişkiler seni boğuyorsa bu dönemi değerlendirmelisin sevgili Aslan. Yalnız bir Aslan isen, muazzam bir aşka yelken açabilirsin. Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, ne istediğine odaklanabilir, mutlu olup olmadığına karar verebilir, net adımlar atabilirsin. Finansal anlam da iyi ya da kötü yönde değişimlere hazır olmalı, kontrollü hareket etmeyi tercih etmelisin, bilgine.

Başak

Ay Tutulması seni spiritüel anlamda fazlası ile etkiliyor sevgili Başak. Duygusal anlamda bir yüzleşme, bir değişim yaşayabilirsin. Kendine yöneleceğin bu dönemde, olabildiğince gerçekçi olmalı, hayal kırıklıklarına, olmamışlıklara odaklanmak yerine, yeni kapılara, yeni yollara, yeni hikayelere yönelmeyi tercih etmelisin. Ruhani anlamda depresyon, melankoli duygulardan kaçınmalısın. Bu süreci değerlendirebilir isen, seni yoran, bunaltan, yıpratan bir çok konudan kurtulabilir, arınabilirsin. Bu dönemde güvene bileceğin bir Danışmandan destek almak sana iyi gelecektir.

Terazi

Şansı sana getiriyor bu Ay Tutulması sevgili Terazi. Eveti doğru duydun.. Tabii ki hiç bir şey kendiliğinden altın tepsi de sana sunulmayacak, değişim, dönüşüm zorlayacaktır. Ancak sen, bir şeyleri objektif değerlendirebilir, farkındalık noktasın da ele alabilir isen, şansı altın tepsi de görebilirsin. Yakın çevren, yakın ilişkilerin revizyondan geçiyor. Bırak, gitmesi gereken gitsin, kalması gereken kalsın. İnat, ısrar, pesimist tutumlar sana bir artı sağlamayacak. Ha keza aşk hayatın için de aynı yorumları yapabilirim.

Akrep

Seni bir üst seviyeye taşıyacak, sana fayda sağlayacak, senin için yeni kapılar açacak bir Ay Tutulması süresi yaşayacaksın diyebilirim sevgili Akrep. Şansı yanında hissedeceğin bir dönemden geçiyorsun. yeteneklerin doğrultusun da kendini ifade edebileceğin alanlar bulabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsin.. Seni ileriye taşıyacak projeler, insanlar, kurumlar karşına çıkabilir, değerlendirmelisin. Duygusal anlam da tehlikeli sularda yüzmemeye özen göstermelisin, dikkat. Beklenmedik kişilerden, beklemediğin yönde itiraflar duyabilirsin. Aşk itiraflar.. Tutku seni esir alabilir ve olmadık hikayelerin içinde bulabilirsin kendini. Kontrollü ve mantıklı ilerleyebilir, iç sesini duyabilir isen, gerçek aşkı bulabilir, süregelen evliliğinde, ilişkinde doğru yönü bulabilirsin.

 

Yay

Bu Tutulma döneminde iyi şeyler olacak hiç şüphesiz sevgili Yay.. Ancak senin bazı konularda risk alanların yüksek olabilir, bilgine. Mesela sırların açığa çıkabilir, bir şeyleri büyütmek, geliştirmek isterken astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Mantıklı, akli selim hareket edebilir isen, kariyer, eğitim, finansal alanlarda iyileşmeler yaşayabilirsin. Duygusal anlamda destek beklediğin özellikle aile üyelerinden istediğini bulamamak seni yorabilir ancak sen ilişkileri doğru yönetebilir isen, pozitif kapılar açılabilir..

Oğlak

Dolunay ve Ay Tutulması seni oldukça yakından ilgilendiriyor sevgili Oğlak. Hayatın sana söyleyecekleri, anlatacakları var, peki sen hazır mısın.? Derini görebilen, duyulmayanı duyan sen, bu dönemi çok çok iyi değerlendirmelisin. Özellikle iç dünyan, aşk hayatın, ilişkilerin gündemde olacak. Aşka dair yeni sözler, yeni duygular, yeni bir sen keşfedebilirsin. Yeni bir aşka yeklen açabilir, evlilik kararı alabilirsin. Süregelen evliliğinde, ilişkinde geçmişi gözden geçirip, çözüm odaklı hareket edebilirsin. Bitirmek istediğin halde bitirmeye cesaret edemiyor isen, net adımlar atabilirsin. Kariyer, eğitim, statü, finansal alanlarda oldukça yapıcı bir süreç..

Kova

Güneş öz burcunda hareket ediyor sevgili Kova. Karşıt burcunda bir Ay Tutuluyor.. Sıradanlık beklemek mümkün mü.? Özel hayatında sevindirici, iyileştirici, yapıcı gelişmeler gündeme gelecek diyebilirim. Bir şeylerin kendiliğinden çözüldüğünü, bittiğini, başladığını görebilirsin.. İzin verebilirsen hayata, objektif kalabilirsen, kendini, öz benliğini duyup, görüp hareket edebilirsen eğer.. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili seni değişime zorlayacak gelişmeler gündeme gelebilir.

Balık

Seni duygusal anlamda etkileyecek diyebilirim bu Tutulma sevgili Balık.. Spiritüel anlamda oldukça etkili bir süreçten geçeceksin.. Geçmiş konular, yarım kalmış hikayelerin, ağır travmaların etkileri canlanabilir. Bilinçaltı konuları gündeme gelebilir. Ancak değerlendirebilir isen bu Ay Tutulması sürecini, şifa bulabilir, arınabilirsin. Sana gerçekleri gösterecek haberci rüyalar görebilirsin. gerçek bir dosttan yardım görebilirsin. Bu dönemde ideallerine giden yolda, seni nelerin engellediğini farkına varabilirsin. Kalbinin ısındığı bir Spiritüel danışmandan yardım almayı düşünebilirsin..

”Ülkemize, bizlere şifa katacak, yenilik, iyilik, sevgi getirecek bir Ay Tutulması olmasını dilerim.”

Sevgilerimle

Seda Turan

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir