Aralık 2019 Astroloji Gündemi

Aralık 2019 Astrolojisi

Aralık 2019 sıradan bir ay olmayacak neden derseniz Oğlak burcunda ihtişamlı bir Güneş Tutulması yaşayacağız..

Gökyüzünün son derece baskın olduğun Aralık 2019’da oldukça önemli gök olayları olacak..
*Jüpiter-Oğlak burcu geçişini yaşayacağız,
*İkizler Dolunay’ını yaşayacağız,
*Merkür-Yay geçişini yaşayacağız,
*Güneş-Oğlak geçişini yaşayacağız..

Günlük geçişlerde ise; Satürn, Mars, Jüpiter, Neptün, Plüton kavuşumları, kareleri, üçgenleri, açıları derken bol gökyüzü olayları olan yoğun bir Aralık 2019 gündemi ile koca bir yılı 2019’u geride bırakacağız..

Aralık 2019 ruhsal anlamda büyümeye yönelik destekleyici bir ay olacak.
İlişkiler, evlilikler artık daha ciddi, daha resmi, daha kalıcı boyutlara kavuşacak. Sıradan, geçici ilişkileri ikinci plana atacağız ve gereksiz gerginlikleri, gelgitleri olan ilişkileri bitireceğiz. Ruhsal anlamda derinlere inecek, huzuru arayacağız.

Bildiğiniz üzre 2019 yılı Astroloji göstergelerini baz alır isek, dönüşüm, iyileşme yılı oldu. Büyümek, geliştirmek adına mevcut koşulları iyileştirmek, ruhsal anlamda büyümek, kendimizi fark etmek, farkına varmak adına enerjiler taşıyan bir yıl oldu. Yeni başlangıçlardan ziyade, varolanı destekledi, değiştirdi, dönüştürdü, iyileştirdi. Bitmiş, tükenmiş, enerji emen ve karşılık vermeyen, yoran ilişkileri, evlilikleri, ortaklıkları, işbirliklerini bitirdi.

Aralık 2019 ise, artık geri dönüşler yapıyor, hak ettiklerimizi önümüze getiriyor.
Şanslı bir ay mı derseniz; ”Evet” derim.

Finansal anlamda akışın artacağı, finansal iyileşmelerin, kredi yapılandırmaların ön plana çıkacağı bir ay Aralık 2019.

Ülke siyaseti, güvenliği, sınırları, kökleşmiş kurum ve kuruluşların değişimleri, dönüşümleri, iflasları, başlangıçları, ülke toprakları, kara operasyonları, sınırlarla ilgili güvenlik konuları, operasyonları, topraklarla ilgili her türlü konular (dillerdirmek istemem ancak topraklarla ilgili afetler), ailelerde miras, nafaka konuları, hukuksal meseleler, askeri konular, emniyet, kolluk güçleri konuları, bu yönde yasalar, kanunlar, iş adamları, otoriter figürler, ülke yöneticileri, işbirlikleri, ortaklıklar, bütçe planlamaları ön plana çıkabilir.

Duygusal gelgitleri olan, duygusal konularda kendini tekrarlayan kimseler için artık negatifi bitirecek bir ay olacak. Herkes daha net, daha kendinden emin tutumlar sergilemeye meyilli olacak.
Evlilikler, ilişkiler gelecek odaklı hareket edecek. Evliliklerde finansal yatırımlar, gelecek planları öne çıkarken, ilişkilerde ciddi adımlar ön plana çıkacak.

Müzmin bekarlar için desteleyici, sürprizlere açık bir ay.

Ancak sağlık konusunda ihmali kesinlikle kabul etmeyen bir ay ve özellikle kronikleşmiş rahatsızlıklarda, ebeveyn sağlık konularında özen isteyen bir ay.

Aralık 2019 ilk yarısı duygusal gelgitleri sağlıklı yöneten ve hedefler koyup, isteklerine odaklanan kimseler, Aralık 2019 ikinci döngüsünde kazanacak diyebilirim.

(Gökyüzü gündemini Günlük, Haftalık, Aylık Burç yorumları ile sedaturan.com.tr de kaleme alıyorum. Ayrıca YeniAy, Dolunay, Güneş Tutulması, Ay Tutulması, her aya özel Astroloji Gündemi, Astro Güncesi yazılarım ile detaylı bir şekilde kaleme alıyorum. Ayrıca instagram da @astrologsedaturan sayfamda ”Günün Mesajı” postları ile günün gökyüzü enerjilerini güne özel etkileri ile kaleme alıyorum. Dilerseniz daha detaylı Astroloji bilgisi için sayfamı takip edebilir, sitemi ziyaret ederek yazılarıma ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince Aralık 2019 ayının öne çıkanlarını kaleme aldım, sizlere şans getirmesini dilerim..”

Sevgiyle
-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir