Akrep Burcunda Uranüsyen YeniAy 2019

Akrep Burcunda YeniAy

28 Ekim 2019 Türkiye saati ile 08:36’da 4 derece Akrep burcunda gerçekleşiyor..

Voltajı yüksek bir YeniAy bu zira Uranüsyen bir YeniAy..

YeniAy haritasına baktığımız zaman YeniAy’ın yükselen konumunda Terazi burcu yer alırken; Ay, Güneş, Uranüs, Plüton, Satürn, Venüs, Merkür, Mars, Neptün, sabit yıldızlardan ise Spica yıldızı YeniAy haritasında boy sergiliyor..

YeniAy;
Uranüs etkisi ile geçmişten gelen konuları gündeme taşıyor..
Yaklaşık Mart 2018 döneminden bu yana gelen konuları daha çok ele alacak gibi görünüyor..
İlişkiler, evlilikler, ailevi ilişkiler, ortaklıklar, işbirlikleri, kardeş ilişkileri bir bir değişiyor, dönüşüyor..
Bir an da yaşanan ayrılıklar, bir an da başlayan ilişkiler, evlilikler zamanı diyebiliriz..
Öte yandan Depremler, Hava-Su yolları kazaları, Yangınlar, Astronomi, Astroloji, Gök olayları, İletişim, teknoloji, Güvenlik alanları-konuları, Beklenmedik olayları, Ani gelişmeler, Devrimleri, Anarşiyi tetikleyen bir YeniAy olacak.. İçsel devinimler, aydınlanmalar, uyanışlar gündeme gelebilir. Ve ülkemizin öz burcunda gerçekleşeceği için YeniAy; Halkı, Ayaklanmayı, Uluslar arası ilişkiler, Komşularımızı gündeme getirebilir. Hükumeti, Devleti ve yöneticileri, büyük şirketleri, otoriter figürleri gündeme taşıyabilir..
Spritüel çalışmaları destekleyen, Kişisel gelişimi destekleyen, Ruhsal dönüşümleri gündeme taşıyan bir YeniAy olacak..
Sanat, Sanatçılar, Cemiyet hayatı, tanınmış, öne çıkmış isimlerin özel hayatları, sansasyonel olaylar-konular gündeme gelebilir..
Merkür Retro’nunda kapıda olduğunu göz önünde bulundurur isek; dikkat isteyen bir süreç..
Sakinlik, tatlı dil bir çok konuda avantaj sağlarken, ani tepkiler, tartışmalar, öfkeli, agresif tepkiler beklenmedik yaraları, krizleri gündeme getirebilir..
Akrep kin, ihanet, dürtüler, tutkular, güdüler, cinsellik, sezgiler, bilinmeyen, soyut alem olduğu için, gizem, bilinmeyen alemler olduğu için; ihanetler, gizli saklı ilişkiler-ortaklıklar, arka planda dönen oyunlar, tacizler, ani ölümle, r gündeme gelebilir..
Dikkat ve sağduyu dönemi olacak Akrep Burcu YeniAy’ı..
Seyahatlere çıkmayı düşünüyor iseniz; Pasaportlarınızı, kimliklerinizi, rezarvasyonlarınızı tekrar tekrar kontrol edin..
Evde, ofiste yaşanabilecek su kazalarına karşı dikkat edin..
Uçak, Gemi, hava-su yolları kazaları gündeme gelebilir..
Özellikle Mart 2018’den bu yana sallanan ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, işbirlikleri, arkadaşlıklar bitebilir..
Daha geçmiş konularda gündeme gelebilir zira bilinçaltını fazlası ile tetikleyen bir YeniAy yaşayacağız..
Ekonomik konular, Borsa, aile, şirket bütçeleri gündeme gelebilir.
İçsel dönüşüm yaşarken bir uyanış bize asabiyet, isyan yükleyebilir..
Bir şeyleri bitirmenin, artık kendi ayaklarımız üzerinde durmamız gerektiğinin vurgusunu yapan bir YeniAy..
Bazı gerçekleri net bir şekilde göreceğiz..
Her şeye rağmen yüzleşmelerden kaçanlar ise; Mart 2020’de hayatın getirdikleri ile daha sıkıntılı süreçler yaşayabilir ve esas kopuşları-bitişleri-ayrılıkları o süreçte yaşayabilirler..
Çünkü İlahi plan bize uyanmamız, dönüşmemiz, kendimizi bulmamız, kendi hayrımıza hareket etmemiz için gereken tüm fırsatları, olanakları sağlıyorken bizler hala görmezden geliyor isek; kader kalemi eline alır ve daha keskin bir final hazırlar ve yine bizim iyiliğimiz için..
Aşk adına mucizevi başlangıçlar, köklü ilişkiler, evlilikler gündeme gelirken, ani şan, şöhret, ün, zenginlikte yaşanabilir..

Sağlıkla ilgili ise; kadın hastalıkları, cinsellik yolu ile bulaşan hastalıkları, baş-boyun-kafa hastalıklarını gündeme getirebilir. Kronik rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Sindirim sistemi, kalp, damar rahatsızlıklarınız var ise; bu dönem kendini sık sık tekrarlayan sağlık sorunları yaşıyor iseniz kesinlikle ihmal etmeyin ve bir uzmandan mutlaka yardım alın..

YeniAy’ın enerjisi Kişisel Haritalarınızdan aldığı etkiye göre çalışacaktır.. İyi-Kötü hangi açıdan etkileneceğinizi Kişisel Harita analizi ile öğrenebilirsiniz. Benden Rehberlik almak isterseniz eğer; Karma Enerji Seansı ya da Natal öngörü çalışmalarımı öneririm. İletişim bilgilerim sitemde İletişim bölümünde ve İnstagram hesabım: astrologsedaturan bio’sunda yer alıyor..

‘Ülkemiz adına, bireysel hayatlarımız adına mucizeler getiren bir YeniAy olmasını temenni ederim.”
Sevgiyle
Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir