6 Ocak 2019 Güneş Tutulması

6 Ocak 2019 Türkiye saati ile 04:28 sularında Oğlak burcunda Parçalı Güneş Tutulması ve YeniAy.

Güneş ve Ay Oğlak burcunun 15 derecesinde Kavuşum yaparken Vega sabit yıldızı da eşlik ediyor olacak.. Bunun yanı sıra SatürnPlüton kavuşumu, UranüsAy düğümleri kare açısı (Kuzey-Güneş ay düğümleri bu yıl Oğlak-Yengeç aksında biliyorsunuz ki bu sebeple Ay düğümleri bu tutulmada önemli bir yer alacak..), MerkürAy düğümleri stelyumu, VenüsMars kavuşumu, Neptün-Jüpiter kara açısı, uçurtma açıyı oluşturan bir Güneş tutulması-YeniAy olacak..

Karmik enerjisi yüksek, Geçmiş-Şimdi ki yaşam ekseninde bir Güneş Tutulması olacak..

Evet gökyüzü oldukça kalabalık, kare açılar var, kavuşumlar var, stelyum var, bir çok gezegen bir araya geliyor, sabit yıldız etkileşimler hatta totalde bir uçurtma görünüm var.. Ama baş rollerde Satürn-Plüton var.. Güneş Tutulması Satürn ve Plüton tam orta yerinde olacak ve bu nedenle son derece ciddi, son derece önemli, son derece hayati bir etki sağlıyor olacak..

Güneş Tutulması-YeniAy:

*Geçmişi, karmayı, reenkarnasyonu, bir önceki yaşamı, soyağacı döngüsünü etkiliyor olacak..

*Geçmişte tamamlanmamış olayları gündeme getirecek..

*Daha önce yaşanmış, yarım kalmış, tamamlanmamış olayları-konuları gündeme getirecek.

*Reenkarnasyon konularını, karmayı etkileyen bu Güneş Tutulması, aynı zamanda daha önceki zamanlarda yaşadığımız ve yarım kalmış konuları yeniden gündeme getirerek, kendimizle ve hak terazisinde yarım kalmış konularla-kişilerle yüzleşmemizi sağlayacak..

*’Bizi bize olduğumuz gibi gösteren ”sihirli bir ayna” olacak Güneş Tutulması..

*Son derece ciddi bir auraya, ciddi bir disipline sahip olacak Güneş Tutulması-YeniAy.

*Bu süreçte her olayı, her konuyu ciddiyetle ele alacak, son derece disipline bir ruh hali ile değerlendiriyor olacağız..

*Kariyer, eğitim, iş çevrelerinde büyük fırsatlar doğabilir, büyük gelişmeler yaşanabilir..

*Ev, mekan değişimi, mülk sahibi olmak, toprak konuları gündeme gelebilir..

*Kadersel değişimler, şehir-yurt dışı değişimi, sektörel değişimler gündeme gelebilir..

*Müzmin bekarlar evlenebilir..

*Ruh eşini-gerçek aşkı arayanlara büyük sürprizler yapabilir bu Güneş Tutulması..

*Kendimizle yüzleşirken ne eksik, ne fazla, ne yanlış, ne dengesiz bunları net bir şekilde görecek ve kendimizi yenilemek adına son derece aktif, atak, girişimci bir kimliğe bürüneceğiz diyebilirim..

*Evliliklerde-ilişkilerde üzeri kapatılmış, görmezden gelinmiş, ötelenmiş konuları gündeme getirebilir bu süreç ve ciddi yüzleşmelerle yeniden başlama şansları oluşturabilir..

*Güneş Tutulmasına-YeniAY’a o kadar çok gezegen, açı etki ediyor ki bu süreçte her konuda, her alanda değişimler yaşanacak diyebilirim..

*Satürn-Plüton Kavuşumu: Geçmişi, geçmiş konuları gündeme getirirken, ailevi ilişkileri, aile düzenini, ataları, geçmişi, toprak konularını, mülk alım-satımları gündeme getirebilir.. Karma bu nokta da çok ön planda oluyor olacak..

*Neptün etkisi son derece şairane bir etki sağlıyor olacak.. Bu en çok sanat camiasının işine yarayacak diyebilirim.. Büyük eserler bu süreçte gündeme gelebilir bunun yanı sıra sanat, sanatçı, sanat çevreleri bu Güneş Tutulması sürecinde sık sık gündeme gelebilir, hiç olmadığı kadar ön planda olabilir, yaratıcı eserlere imza atabilir..

*Psişik güçler, spiritüel alanlar, hisler, sezgiler bu Tutulma döngüsünde ön planda olacak..

*Bu süreçte güvendiğiniz bir Astrolog’dan mutlaka danışmanlık, rehberlik almanızı öneriyorum.. Zira her türden rehberlik, Spiritüel çalışma mucizevi sonuçlar vererek hayatınıza mucizeleri getiriyor olacak.. Zira Güneş Tutulmasına eşlik eden gezegenler psişik insanları, spiritüel danışmanları ön plana çıkarıyor ve destekliyor..

*Gökyüzü her daim adil olmuştur, bunu mesleğim gereği yıllardır takip ederek tecrübe ettiğim gibi kalben de inanıyorum.. ”Emek verenleri, uzun zamandır emeklerine karşılık arayanları mucizevi bir şekilde destekliyor bu Güneş Tutulması”..

*Hilekar, taklitçi, çalmaktan, kopyalamaktan, hakkı olmadığı halde rızkınıza, kazancınıza, eserinize, size ait olanlara göz dikenler bu dönemde maalesef ki kendilerini saklamayı başaramayacakları gibi, öne de çıkacaklar..

*Çok açık bir şekilde çevrenizdeki bu hilekarları, hırsızları, dolandırıcıları, çalan, çırpan, saygısızca hareket eden, emek vermeden, çaba sarf etmeden, etik değerleri çiğneyerek sizden alma haddini gösterenler bu süreçte bir takım hileleri ile öne çıkmaya çalışacaklar ancak Güneş Tutulmasının hiç Şakası yok.. Büyük bedeller ödetmeyi hedefliyor bu gibilere..

*Güneş Tutulması diyor ki: Hedeflerine odaklan, konumunu belirle, isteklerine tutun ve inanmaktan vazgeçme.. Kalben inandığınız, ruhen özümsediğiniz, zihninizin onayladığı ve direnç göstermeden kabul ettiği her türden konuda ciddi gelişmeler kat edebilir, mucizevi değişimler yaşayabilirsiniz..

*Bunun yanı sıra gururu, tutkuyu tetikleyen de bir gökyüzü enerjisi etkin olduğu için, mutlaka empati yapmaktan kaçınmamalısınız.. Zira büyük tepkiler, kontrol edilemeyen tutkular büyük skandallara, büyük olaylara neden olabilir.. Yine medyadan, sanat camiasına ve benzeri alanlarda etki edecek olan bu durum büyük olayları, skandalları, magazini bir süre gündeme taşıyabilir..

*Gizli saklı ilişkileri olanlar bu dönemde dikkatli olsunlar derim..

*Finans-Para piyasaları son derece önem arz ediyor olacak.. Dünya para piyasalarındaki büyük dalgalanmalar ülkemize kadar bir çok ülkeyi, kültürü, coğrafyayı etkiliyor olacak.. Bu dönemde risk içeren konularda mutlaka kontrollü ilerlemenizi öneririm..

*Milli birlik, beraberlik duygularını tetikleyen Güneş tutulması döngüsü, dünya liderlerini gündeme taşıyacak ve bir çok ülke de büyük olayların, kenetlenmelerin, gösterilerin, siyasi gurupların öne çıktığına şahit olacağız..

*Milli güvenlik, sınırlar ile ilgili alanlar, konular, Askeri birlikler, Kolluk güçleri gündeme gelebilir, büyük operasyonlar gündeme gelebilir.

*Yine ülkemizde de askeri kararlar, yeni oluşumlar, tasarılar, operasyonlar, sınırlar ve sınır ötesi operasyonlar, konular gündeme gelirken, para piyasaları, finans dünyası, iş çevreleri sık sık ciddi konularla gündem oluşturuyor olacak..

*Güneş Tutulması: Kendimizi kabullenmemizi, birileri tarafından onaylanmayı beklerken kendi kul hakkımıza girmememizi istiyor.. Mucizelerin mümkün olduğunu, insanın tüm kalbiyle odaklandığı ve mantığının da kabul ettiği her konu da sonuç alabileceğini vurguluyor.. Yeter ki gerçeklerden uzaklaşmadan, kendi kapasitemizin farkında olarak hareket edelim..

*Uzun uzun zamandır özel hayatında istediği sonuçları alamamış olanlar, uzun zamandır yalnız olanlar hayallerindeki gibi biri ile tanışabilir, ani evliliklere adımlar atabilirler..

*Gökyüzü nerede üzgün bir kalp varsa, nerede imkansız bir rüya varsa gündemine alıyor ve çabamıza göre, emeğimize göre, inancımıza göre bizlere karşılıklarını vermek istiyor..

*Bu süreçte ani tepkiler vermemeli, riskleri iyi analiz etmeli, ancak kapasitemizi de zorlamalıyız.. Yeniye gitmekten, büyük oluşumları başlatmaktansa, varolan işleri, ilişkileri, projeleri geliştirmeyi tercih etmeliyiz..

*Mutlaka mevcut koşulları iyileştirmeli, kendimizi geliştirmeli ve artık kendimiz için, sevdiklerimiz için adımlar atmalıyız..

”Ülkemize, dünyamıza, insanlığımıza, evlatlarımıza, emeklerimize hayırlı, uğurlu olsun bu Güneş Tutulması dilerim..”

Astrolog

Seda Turan 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir