5 Nisan 2019 Koç Burcunda YeniAy

5 Nisan 2019 Türkiye saati ile 11:50 sularında Koç burcunun 15 derecesinde YeniAy sema da yükseliyor..

Satürn, Neptün, Venüs, Merkür, Plüton, Ay Düğümleri, ve sabit yıldız Alpheratz etkileri ile oldukça kalabalık ve su bazlı ve birazda Satürn baskılı YeniAy yaşıyor olacağız..

YeniAy;

*Girişimci yönümüz ortaya çıkıyor tabi ki Koç burcunun şanındandır.. Hareket ve tempo alanlarımız artıyor yine Koç burcunun niteliklerinden ötürü..

*Enerjimiz tazeleniyor, miskinlik gidiyor, harekete geçiyor, başlatmak istiyoruz, beklemek bize hitap etmiyor bu YeniAy döneminde..

*Su bazlı bir YeniAy zira anın yükseleni Yengeç burcu yönetiyor olacak..

*Duygularımız dalgalı deniz gibi, gelgitlerimiz, beklentilerimiz, isteklerimiz, ideallerimiz, sevdiklerimiz, ailemiz, aidiyetimiz, bağlılıklarımız, ve benzeri hassasiyetlerimiz ön plana çıkıyor..

*Dürtüler, dürtüsel tepkiler öne çıkabilir bu bağlanda kıskançlıklar, saldırılar, kendi olmayanı çekememe gibi konular gündeme gelebilir.

*Başarısız kimselerin ”Çirkin Rekabet” girişimleri öne çıkabilir ancak gökyüzü her daim İlahi’nin hassas terazisi ile işlediği için aynı hızla bu kimselerin çöküşlerine de zemin hazırlıyor olacak..

*Bu sebeple siz siz olun, bugünler de mutlaka ”İyi tarafta” kalın..

*Yakın geçmişte yaşadığımız tutulmalardan da feyz alan YeniAy, cesaretimize dokunuyor..

*Bitirmekte, gitmekte, sonlandırmakta zorlandıklarımızı öne sürerek gereken cesareti göstermemize zemin oluşturuyor.

*Yine adım atmakta, başlatmakta, girişimde bulunmakta, adım atmakta güçlük çektiğimiz konularda zemin oluşturarak bize özgürlük, bağımsızlık, maceraperest bir ruh veriyor..

*Ay Düğümlerine değen, dokunan YeniAy, sert etkiler de sağlıyor.. Kadersel deneyimler, bir süredir dilime dolanan sık sık yazılarımda, videolarımda okuduğunuz, gördüğünüz ”Karmik” deneyimler gündeme geliyor..

*Karmanın iş başında olduğu günlerden geçiyoruz, kaderin kendine yeni yönler aradığı, yeni yönler tayin ettiği günlerden geçiyoruz.. Körü körüne bağlı olduklarımızı sorgulatıyor bize gökyüzü.. Ne bize kar, ne bize zarar açıkça görmemizi istiyor.. İnatla, ısrarla, sabit fikirlilikle kendimize zarar verdiğimiz alanları değişiyor, dağıtıyor ve yeniden düzenliyor.. Bu noktada da Nisan 2019 Koç YeniAy’ı bu sebeple çok çok önemli bir gökyüzü olayıdır..

*Sık sık kendinize ”Ben gerçekte ne istiyorum?”, ”Ben gerçekte kimim?”, ”Benim bu ilişki de-evlilikte- ortaklıkta-ev de- ofiste-yerde ne işim var?” sorularını sorabilir, kendinizi derinlemesine sorgulayabilirsiniz.

*Karma size yardım etmek istiyor.. Arınmak, dönüşmek için ideal zamanlar.. 

*Şeref, şan, şöhret, yükseliş, ün, ve tam tersi etkileri Natal (doğum) haritalarınızdan etki aldığınız alanlardan hissedeceksiniz..

*Bugünlerde gerçekleşen gök olayları kalıplarının dışında zaman dilimlerine yayılıyor yani uzun vadede etkiler sağlıyor..

*Koç burcu YeniAy Nisan 2019 döngüsünde neleri sonlandırdığınıza, neleri başlattığınıza mutlaka dikkat edin..

*Yine bu YeniAy süresince neleri sorguladığınıza, nelerin yüreğinizi sıkıştırdığına, nelerin hayatınızda dönüşmesini istediğinize, neleri hayatınızda istediğinize çok çok dikkat edin..

*Rüyalarınız rehber mesajlar içerebilir.. Spiritüel enerjiye açık olabilirsiniz.. *Karma yani Kader uzun soluklu değişimler başlatıyor.. İlahi’ye dönün yüzünüzü.. Vicdan muhakemenizi yapın ve her zaman tercihinizi ”İyilikten” taraf kullanın diye tavsiye ederim.. Yine bu dönemde güvendiğiniz bir Astrolog’dan mutlaka rehberlik, danışmanlık alın derim ki kendiniz için en doğru tercihleri yapabilmeniz adına size ışık olsun..

*Aşk adına kadersel günler, ani aşklar, ani evlilikler, sevginin değer gördüğü günlerden geçebiliriz..

*Ruh eşini bulmak, aniden yuva kurmak, evlat sahibi olmak konuları gündeme gelebilir, yüz güldürebilir.

*Neptün etkisi ve Satürn sert açısı ile aldatmalar, aldatılmalar gündeme gelebilir kariyerden, finansa, aşktan, yakın ilişkilere kadar.. Bu sebeple YeniAy Nisan 2019’un en önemli dipnotu: Aceleci olmamak..

*Ani fırsatlar, ani başlangıçlar büyük kazanımlar, şöhret, ün getirebilir. Ancak her daim vicdanınıza bakın, karmaya bakın, geçmişe bakın.. ”Ne ektiğinize” bakın zira biçtiğiniz o olacak..

”Kainata, bireysel hayatlarımıza, ruhlarımıza, ülkemize şans, bereket, sağlık, barış, sevgi getirsin dilerim..”

Sevgilerimle

Astrolog Seda Turan 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir