28 Mart Koç Burcunda YeniAy..

28 Mart 2017 Koç Burcunda YeniAy..

Türkiye saati ile 05:58 de Koç burcunda 7 derecede gerçekleşiyor YeniAy..

Ateş gurubunun lider vasıflı burcunun 1. dekanın da gerçekleşecek olan YeniAy’ın en önemli kavuşum sağladığı gezegen ise Venüs..

Venüs retrosu devam ediyor iken gerçekleşecek olan YeniAy fazlası ile değişken bir ruha sahip..

YeniAy’ın etkili olacağı tarihler: 26 Mart 2017-10 Nisan 2017

En Fazla Etkilenecek olan Burçlar: Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak

YeniAy’ın Etki Edeceği Alanlar: Sansasyonel olaylar, İlişkiler, Özel Hayat, Sanat ve Sanatçılar, Duygusal Hesaplaşmalar, Zihin ve Zihinsel, Bilinçaltı Hastalıkları, Ego, Kolluk Kuvvetleri, Askeri Hareketler, Eylemler, Edinim alanları, Siyasal alanlar.. Sağlıkta ise Baş ve Baş Bölgesi Hastalıkları..

YeniAy:

*Hislerimizi fazlası ile tetikleyecek bir etkiye sahip.

*Duygu ve Düşünceleri kontrol etmek nerede ise imkansız bir hale gelebilir bu YeniAy sürecinde.

*Meraklı tutumlar, davranışlar, irdeleyici, iğneleyici söylemler, imalı konuşmalar bu süreçte ön planda..

*Yeni hedefler, projeler gündeme gelebilir.

*Özel hayata dair ciddi ciddi değişimler gündeme gelebilir..

*Aşık iseniz beklemek, ertelemek asla size göre değil.

*Evli çiftler ani ayrılıklar yaşayabilir ve bunun yanı sıra ”imkansız” gözü ile bakılan ilişkiler tutkuyla sağlam temellere oturabilir..

*Yalnız bireyler ani ilişkilere adım atabilirler..

*Süregelen evliliklerde, ilişkilerde yasak aşklar gündeme gelebileceği gibi, geçmişin izleri de yara açacak şekilde gölge bırakabilir..

*Kararsız bireyleri yıpratıcı bir süreç bekliyor diyebilirim..

*Finansal anlamda ileriye gitmek adına radikal adımlar atılabilir ve buna bağlı olarak ani istifalar, ani anlaşmalar gündeme gelebilir..

*Duygusal hesaplaşmalar ve içsel hesaplaşmalar gündeme gelebilir YeniAy sürecinde.

*Sosyal hayatlarda hareketlilik, yeni başlangıçlar, kalabalık ortamlar, eğlenceye olan ilginin artışları da gözlemlenebilir..

*Aniden biten ve bir şekilde kalbinizde, aklınızda yer edinin o insanlara, ilişkilere geri dönmek isteyebilir, geçmişten haberler alabilirsiniz.

*Sürekli problem yaratan bireyler, çözüm odaklı yaklaşımları ile sizi fazlası ile şaşırtabilir bu süreçte.

*Kararsızlık ve çelişki ciddi yaralar açabileceği gibi, varolan olanaklarınızı kaybetmenize de neden olabilir.

*Dedikodular ve söylemler kafa karıştırabilir ve üzeri örtülen bir şeyler açığa çıkabilir..

*Bir an da koptuğunuz ilişkiler, insanlar, kurumlarla ilgili hiç bilmediğin bilgiler edinebilir, gerçeklerle yüzleşebilirsiniz..

*Fiziksel anlamda görünüm bu süreçte her şeyin önüne geçebilir..

*Spor, aktivite, egzersiz, diyet, estetik konuları gündemin ana maddelerini oluşturabilir..

*Seks ile ilgili ciddi bir karmaşa gündeme gelebilir ve mantık dışı ilişkiler, davranışlar, tutumlar skandallara neden olabilir..

*Finansal anlamda yetersiz bulduğunuz alanları iyileştirmek adına doğa üstü eforlar sergilenebilir, risk taşıyan işbirlikleri kurulabilir.

*Dünya üzerinde tarihe atıfta bulunacak yüzeysel yada somut savaşlar, ihtilaflar, restleşmeler gündeme gelebilir..

*Dost mu, düşman mı emin olamadığınız kimselerin gerçek yüzleri ile ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz YeniAy etkili süreçte..

*Kabuğunu kırmayı bekleyen yetenekler, hayaller, idealleri bir anda gündeme oturabilir ve tüm mevcut koşullar bu yönde şekillenebilir..

*Farkındalıklarının arttığı bir süreç olacak aynı zamanda..

*Eğitim, kariyer, profesyonel alanlar söz konusu olduğunda riskli adımlar, büyük projeler, mantığı zorlayan işbirlikleri, atılımlar, yaptırımlar, anlaşmalar gündeme gelebilir..

*Sabırsız tutumlar ön plana çıkacağı gibi, ısrarcı tutumlara da meyle de bilirsiniz..

YeniAy ile ilgili Tüyolar:

*Bu YeniAy sürecinde olabildiğince makul olmaya çalışmalı, sağ duyu ile hareket etmelisiniz..

*Kar-Zarar bilançosu yaparken ”neyin, neye malolacağını” iyi ölmelisiniz..

*Koç burcunun isyankar formuna bürünecek olan YeniAy, asi tutumları tetikleyebilir bu nedenle olabildiğince kontrollü olmalısınız..

*Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi ”bir başkasına yaşatmamalısınız”..

*Hayatınızı etkileyecek insanlarla karşılaşabilirsiniz bu nedenle emin olmadan kimseyi hayatınızdan çıkarmamalısınız..

*Özel hayatınızda olabildiğince emin hareket etmeyi tercih etmelisiniz aksi takdirde duygusal çöküntüler yaşayabilirsiniz..

*Finansal anlamda emin olmadığınız hiç bir projeye büyük riskleri göze alarak ”imza” atmamalısınız..

*Zihninizi, ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere hayatınızda bu dönemde ciddi yer ayırmalısınız, mutlaka..

*Israr ve arzuya kapılarak başkalarının yaşam alanlarına asla ”haksızlık” etmemelisiniz..

*Aile üyeleri ile zıtlaşmalar ciddi bir gündem oluşturabilir,

*Ve aynı zamanda süregelen köklü işbirlikleri, ortaklıklar çatırdayabilir,

*Bunu özellikle Not alın derim; dönüp bir kez daha çalacağınız bir kapıyı asla ”SERT” bir şekilde kapatmayın..

*Özel hayatınızda kendinizi tanımakta zorlanacağınız bir süreç geçirebilirsiniz..

*Hiç ihtimal vermediğiniz kimselerden ilanı aşklar alabilirsiniz..

*Şehvet, tutku, arzu, hırsa kapılarak hayatınıza zarar verecek bir birliktelik kurmamaya özen göstermelisiniz..

*Dip Not: Akıl sağlığı bulunmaz bir nimet, olabildiğince korumak lazım, unutmamalı..

YeniAy’ın Burçlar Üzerine Etkileri:

Koç

Bu YeniAy’ın baş rolü sensin sevgili Koç. Hal böyle olunca manen, madden kendini şanslı hissedeceğin bir süreç olabilir senin adına.. Karşına çıkan insanları, fırsatları, kurumları, anlaşmaları iyi değerlendirmeli ve edinimlerini kullananbileceğin alanları oluşturmalısın.. Unutma ki bazı fırsatlar ikinci bir kez karşımıza çıkmayabilir..

Boğa

YeniAy senin için çok çok önemli etkilere sahip sevgili Boğa.. Kafanı kurcalayan bir çok konuda aydınlanmalar yaşayabilirsin bu süreçte.. Bilinçaltına attığın, zihninin en arka odalarına ittiğin bir çok konu gündeme gelebilir ve yüzleşmek durumunda kalabilirsin.. Unutamadığın bir aşkın mı var? Bir anda kendini kapısında bulabilir, ileriye dönük tekliflerde bulunurken, adımlar atarken bulabilirsin kendini. Kariyer, eğitim alanında ise risk almaktan korkmayacaksın diyebilirim.. Yine de kontrollü olmayı unutma, olur mu.?

İkizler

Okulunda, iş yerinde ön plana çıkacağın bir YeniAy olacak senin adına sevgili İkizler.. Uzun zamandır yalnız olan bir İkizler isen, arkadaş kabul ettiğin bir kimse ile ani bir şekilde aşka adım atabilirsin.. Süregelen evliliğinde, ilişkinde sen, eşin, partnerin dışında etki eden kimselerle yüzleşebilir ve bir şekilde hayatından, hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsin.. Kendini daha şanslı hissedeceğin bu süreçte, girişimlerde bulunmakta çekinmeyeceksin..

Yengeç

Biliyorsun ki Ay senin evin sevgili Yengeç.. Hal böyle olunca duygularını kontrol etmek ne mümkün.. Ani değişimler, hesaplaşmalar, yüzleşmeler yaşayabilirsin.. Kariyer ve eğitim hayatında etkili olacak olan YeniAy, sana ”sabredersen” kazanabileceğini vurguluyor.. Yeter ki ani tepkilerden, asi tepkilerden kaçın ve ”gemileri yakmaya” bu kadar hevesli olma.! İçe dönebilir ve manevi dünyanı güçlü tutabilir isen bu YeniAy sana umulmadık fırsatlar sağlayabilir.. Koç burcu gibi egosu yüksek bir burçta gerçekleştiği için YeniAy, seni sıkıştırabilir ve bir şeyleri bitirmeye itebilir.. Ancak bunun geçici bir süreç olduğunu unutmamalı, olabildiğince sabırlı davranmalı, kararlar vermelisin.. Kazanan olmak istiyor isen..

Aslan 

Mensubu olduğun ateş gurubunun lider vasıflı üyesi Koç burcunda gerçekleştiği için YeniAy, bir şekilde seni çok çok yakından etkileyebilir.. Egosal tutumlarının ön plana çıkacağı bu süreçte, problemlerden kurtulmak, çözüm üretmek adına çok çok ciddi riskler alabilir, riskli kararlar, anlaşmalar, işbirlikleri yapabilirsin.. Ancak ne kadar doğru, ne kadar yanlış zaman çok geçmeden hayat sana çok sert bir şekilde gösterebilir. Bu nedenle sakin kalmalı ve gerek eğitim, kariyer, gerek özel hayatında mevcut koşullarını korumaya özen göstermelisin..

Başak

Seni zorlayacak bir etkiye sahip YeniAy diyebilirim sevgili Başak. Hukuksal sorunları olan bir Başak isen bu süreç seni fazlası ile zorlayabilir ve yıpratabilir.. Bunun yanı sıra ailevi ilişkiler ve ortaklık ilişkileri gündeme oturabilir.. Bir süredir görmezden geldiğin, kulak arkası yaptığın her ne var ise yüzleşmek durumunda kalabilirsin.. Seni ciddi manada etkileyecek olan bu YeniAy, dürtüsel tutumlardan kaçınman gerektiğini ve sakin kalman gerektiğini vurguluyor, bilgine.. Bu özel hayatın içinde, kariyer hayatın içinde, ailevi ilişkiler içinde geçerli.. Asla asla bitmez gözü ile baktığın ilişkiler yapacağın hatalar yüzünde yok olabilir..

Terazi

Karşıt burcunda gerçekleşecek olan YeniAy, bir yanda da yönetici gezegenin Venüs ile fazlası ile etkileşim halinde.. Hal böyle olunca; Özel hayatın gündeme oturabilir sevgili Terazi.. Evli yada ilişkisi olan bir Terazi isen, bu süreçte duygusal hayatın ciddi ciddi gündeme oturabilir.. Kafa karışıklığı, çelişkiler ve atılacak adımlardan alacağın sorumluluklar seni sadece düşündüğünde bile yorabilir.. Özel hayatında kafa karışıklığı yaşaman nedeni ile evliliğin, ilişkin zarar görebilir, dikkat.. İhanet, entrika her durumda karşına çıkabilir, dikkat.. Emin olmadığın bir ilişkiye kati suretle adım atmamalısın. İlişkisi kopmak üzere olan bir Terazi isen bu süreçte değil gemiler, denizleri dahi yakabilirsin..

Akrep 

Kariyer ve eğitim hayatın ile ilgili, profesyonel alanda ki çevre ilişkilerin ile ilgili beklenmedik gelişmelerin gündeme geleceği bir YeniAy süreci senin adına sevgili Akrep.. Mevcut koşullarını iyileştirmek, çözüme kavuşturmak adına ciddi fırsatlar yakalabilirsin.. Yeni iş arayışında bulunan bir Akrep isen, bu süreci iyi değerlendirmelisin.. Özel hayatında ise ani gelişmeler, ani ayrılıklar, ani başlangıçlar gündeme oturabilir.. Sorunlara her zaman aynı tepkiler vermenin ne kadar yanlış olduğunu farkına varacağın bir süreç olabilir, egosal tutumlardan kaçınmalısın..

Yay

YeniAy seni fazlası ile destekleyecek etkilere sahip sevgili Yay.. Eğitim, kariyer hayatında karmaşa gündeme gelecek olsa da, özel hayatında şanslı hissedeceğin deneyimler edinebilirsin.. Aklının gerilerine ittiğin bir kimse ani bir şekilde karşına çıkabilir yada sen geri adımlar atabilirsin.. Ayrılmak istediğin eşinden, partnerinde bir şekilde ”kopmak” istemediğini farkına varabilir ve yapıcı tutumlar sergileyebilirsin.. Kafa karışıklığı yaşanabilir bu süreçte, dikkat..

Oğlak

Seni en mahrem alanın, değerlerin noktasında etkileyecek olan YeniAy, kendini güçlü hissedeceğin etkiler sağlayabilir sevgili Oğlak.. Bekar bir Oğlak isen bu süreçte evlenmek adına ciddi adımlar atabilirsin.. Süregelen ilişkisi olan bir Oğlak isen, evlilik kararları alabilirsin.. Evli bir Oğlak isen, ilişkini yeni bir çocukla taçlandırabilir, sorunları çözmek adına yapıcı adımlar atabilirsin. Anne, baba, kardeş ilişkilerinde ciddi sorumluluklar alabilir, ciddi yükler altına girebilirsin.. Riskli adımlardan kaçınmaya özen göstermelisin sevgili Oğlak, bilgine.. Eğitim, kariyer hayatında yıkıcı tutumlardan kaçınman gereken bir süreçtesin ve emin olmadığın hiç bir projeye adım atmamaya özen göstermelisin, bilgine..

Kova

Senin sosyal bir etki altına alacak olan bu YeniAy, seni ciddi yeniliklere itebilir sevgili Kova.. Sıkıldığın, enerjini aşağı çeken ilişkilerden, işlerden, sorumluluklardan, insanlardan kaçabilir, hayatında ciddi bir temizlik yapabilirsin.. Yeni ülkeler, yeni şehirler, yeni işler, eğitim alanları seni fazlası ile çekebilir.. Varolan işinde yükselebilir, sevindirici gelişmeler yaşayabilirsin.. Uzun zamandır düşündüğün ve şartlar gereği askıya aldığın bir şeyleri ön plana alabilirsin.. Gerek özel, gerek kariyer hayatında enerjinin artacağı, hareketli olacağın bir YeniAy sürecindesin..

Balık

Eğitim ve kariyer hayatında olumlu etkilere sahip olacak YeniAy, rahatlayacağın alanlar yaratabilir ve kendini şanslı hissedeceğin oluşumların gerçekleşmesine olanak sağlayabilir.. Finansal anlamda nefes alacağın bir süreç olacak diyebilirim.. Bunun yanı sıra duygusal hayatında hırslarının ön plana çıkacağı bir süreç yaşayabilirsin, bilgine. Sosyal hayatında hareketlilik, canlanmalar yaşayabilirsin..

”Dünyaya, insanlığa, kalplere, ruhlara, her türden insani ilişkiye huzur, ferah, sevgi, bereket getirecek bir YeniAy olmasını dilerim..”

Sevgilerimle 

Astrolog Seda Turan

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir