25 Mayıs İkizler Burcunda YeniAy..

25 Mayıs 2017 de İkizler burcunda Türkiye saati ile 22:45 de 4 derece de gerçekleşiyor..

YeniAy son derece etkin bir enerjiye sahip, aktif, baskın, yenileyici enerjisi can suyu olacak diyebilirim..

 

YeniAy’ın Etkili olduğu Tarihler: 22 Mayıs 2017-5 Haziran 2017

YeniAy Etki Alanları: Kişisel İletişimler, Ailevi, Yakın İlişkiler Üzerine İletişimler, Toplum ile İlgili her türden Olaylar, İletişimler, Teknoloji, Sosyal Ağlar, Uluslararası İletişimler, Sosyal Çevre, Şehir dışı-Yurt dışı Bağlantılar, Aşk..

YeniAy

*Kişisel hayatlarımızı fazlası ile etkiler nitelikte bir enerjiye sahip.

*Bir çok konuda değişime, dönüşüme meyilli olabilir, bir çok konuda yenilikçi tutumlar sergileyebiliriz..

*Yenilikçi tutumların kazanacağı bu süreçte, kendimizde, hayatımızda takıntılı olduğumuz, tıkanıklık yaşadığımız alanlarla çözümler bulabilir, Yenilikçi bakış açısı ile bir çok konuda sorunlarımızı aşabiliriz..

*Fırsatlar sunmaktan kaçınmayacak olan YeniAy enerjisi, adaletli bir enerjiye sahip.

*Duygusal anlamda iyileştirici, şifalandırıcı bir enerjiye sahip YeniAy,

*Evliliklerde, ilişkilerde eşler, partnerler uyum içerisinde hareket etme şansı yakalayabilir,

*Eşler, partnerler arasında ortak hareket etme isteği doğabilir,

*Süregelen evlilik, ilişkilerde eşler, partnerler kontrolsüz tutumlara tahammül edemeyeceği gibi,

*Yapıcı tutumlarına da aynı şekilde karşılık bekleyebilirler..

*Sorunların üstesinden gelmek adına pozitif anlamda bir güç hissedebilir, rehavetten arınabilirsiniz..

*Yalnızlar için son derece ümit vadeden bu YeniAy, ani ilişkilere zemin hazırlayabilir..

*Aşk hayatında iyi yada kötü ani gelişmeler.

*Ticari ilişkilere dair ani girişimler, ayrılıklar, ani değişimler.

*Çözüm odaklı yaklaşımlar son derece yardımcı olacaktır bu dönemde, ihmal edilmemeli.

*Ekonomi ile ilgili, gelir kaynakları ile ilgili ani gelişmeler gündeme gelebilir.

*Şehir dışı, Yurt dışı bağlantılarda şanslı gelişmeler gündeme gelebilir.

 

YeniAy Tüyoları:

*Geçmiş odaklı problemlerden kaynaklanan sorunlar, ani bir şekilde gündeme yerleşebilir,

Aceleci, ısrarcı, yıkıcı etkilerden kaçınmalı, mantıklı, olumlu yaklaşımlar sergilemeye özen göstermelisiniz..

*Duygusal anlamda melankoliden kaçınmalı, negatif bakış açısından uzak hareket etmeye özen göstermelisiniz.

*Yapıcı, iyimser bakış açısı kazandıracaktır, bilginize.

*Dostluk, arkadaşlık ilişkilerinde yalan, iftira, entrika gibi yıkıcı etkilerden uzak kalmalı, dürüst olmayı yeğlemelisiniz,

Zira bu YeniAy enerjisi ile gerçeklerin açığa çıkması son derece kolay olacaktır.

*Evliliklerinizde, ilişkilerinizde yıkıcı, yorucu, baskıcı, kıskanç etkilerden kaçınmalı, pozitif, yapıcı, uyumlu hareket etmeye özen göstermelisiniz..

*Finansal anlamda ani büyümelerden, ani girişimlerden kaçınmalı, emin olmadığınız projelerden uzak durmalısınız.

*Aile içi ilişkilerde şiddet içerikli söylemlerden, tutumlardan bilhassa kaçınmalısınız.

*Duygusal anlamda değişimden, dönüşümden kaçınmamalı, çekimser tutumlar sergilememelisiniz..

YeniAy’ın Burçlar Üzerine Etkileri:

Koç 

YeniAy; yakın ilişkiler, ailevi ilişkiler, dostluk ilişkiler üzerine, iletişim üzerine yapıcı etkiler sağlıyor. Bir çok konuda yenilenmek, kendini geliştirmek adına şanslar yakalayabilirsin, değerlendirmelisin.. Aşk hayatın üzerine güzel bir süreç olabilir..

Boğa

YeniAy; seni yakından ilgilendiriyor.. İş, eğitim, kariyer hayatın üzerine son derece etki edecek YeniAy, gelir kaynaklarını iyileştirmen adına şanslar sunabilir. Bir şeyleri geliştirmek isterken, aceleci olmaman gerektiğini vurgulayan YeniAy, mantıklı, çözüm odaklı tutumlar sergileyebilir isen, sorunları aşman adına yardımcın olabilir.. Bankacılık işlemleri, Finansal işlemler, Krediler, Geçmiş döneme ait borçlar, Alacaklar vs üzerine etkiler sağlayabilir..

İkizler 

YeniAy; duygusal anlamda bir çok konuya etki ediyor hayatında.. Özel hayatın ile ilgili sorunları çözmek adına girişimlerde bulunabilir, mantıklı olmayı tercih edebilirsin.. Evliliğin, ilişkin üzerine sorunları aşmak adına değişime, dönüşüme yönelebilirsin.. Ailevi ilişkilerde artık objektif olmayı tercih edebilir, yapıcı tutumlar sergileyebilirsin..

Yengeç

YeniAy; duygusal anlamda bir çok konuda yüzleşmeler yaşayabilir, evliliğin, ilişkin, ailevi ilişkiler, yakın ilişkiler üzerine bir şeyleri deşebilir, bir çok anlamda kararlar alabilir, güncellemeler yapabilirsin.. İyi niyet gösterdiğin konular üzerine yaptığın yanlışları farkına varabilir, yakın çevreni değiştirmek isteyebilirsin..

Aslan

YeniAy; dostane ilişkiler, işbirlikleri, ortaklıklar, yakın ilişkiler, evlilik, ilişkin üzerine etkiler söz konusu olabilir. Girişimlerinden kaynaklanan, iyi yada kötü gelişmeler gündeme gelebilir.. Ani kararlardan, radikal adımlardan uzak kalman gerektiği üzerine farkındalıklar yaşayabilirsin..

Başak 

YeniAy; eğitim, kariyer hayatın üzerine olumlu etkiler söz konusu olabilir. Kariyer, eğitim hayatın üzerine yenilikçi kararlar alabilir, tutumlar sergileyebilirsin.. Bir şeyleri aşmak adına girişimlerde bulunabilir, sektörel değişimler de bulunabilirsin. Özel hayatında ise içsel bir yenilenme yaşayabilirsin..

Terazi

YeniAy; evlilik, ilişkin üzerine son derece aktif bir etki sağlayacak YeniAy, bir şeyleri daha objektif analiz etmen, görmen adına yardımcı olacak etkilere sahip. Eğitim, kariyer hayatında ilerlemek adına şanslar, fırsatlarla karşılaşabilirsin.. Kendini geliştirmek adına girişimlerde bulunabilir, aktif bir ruh haline kapılabilirsin..

Akrep 

YeniAy; evlilik, ilişki, aile hayatın üzerine değişimler gözlemleyebilirsin.. Ailevi ilişkilerde değişimler gündeme gelebilir. Yaşam alanlarını değiştirmek isteyebilir, ani kararlar alabilirsin. Eğitim, kariyer hayatında ise, yapıcı gelişmeler yaşayabilirsin.

Yay

YeniAy; duygusal hayatın, evliliğin, ilişkin üzerine etkiler sağlıyor. Olumlu açılardan ele almalı, pozitif yaklaşımlar sergilemeyi tercih etmelisin. Yalnız bir Yay isen, bu YeniAy sana yeni bir ilişki armağan edebilir. Eğitim, kariyer hayatında ise yenilikçi bakış açıları sergileyebilir, yeni ortaklıklar, yeni işbirlikleri kurmayı tercih edebilirsin..

Oğlak

YeniAy; eğitim, kariyer hayatında destekçi nitelikte bir etki sağlıyor. İş, eğitim hayatında yenilikler, değişimler yaşayabilirsin. Pozitif yönde gelişmeler gündeme gelebilir. Ailevi ilişkiler, yakın ilişkiler üzerine değişimler gündeme gelebilir. Bu süreçte stilin, dış görünüşün her şeyin üzerinde olabilir. Ön plana alabilir, değişim yaşayabilirsin. Hayatına yeni planlar, programlar katabilirsin. Özel hayatında ise, özgürlükçü tutumlara meyilli olabilirsin..

Kova

YeniAy; duygusal hayatın üzerine olumlu etkiler gündeme getirebilir. Evli yada ilişkisi olan bir Kova isen, bu YeniAy enerjisini olumlu değerlendirmeli, baskıcı, negatif, yıkıcı etkilerden kaçınmalısın. Yalnız bir Kova isen, senin gibi hava gurubu mensubu olan İkizler burcunda gerçekleşen YeniAy, sana büyük fırsatlar sunabilir, değerlendirmelisin.

Balık

YeniAy; yakın ilişkiler, evlilik, ilişkin üzerine yapıcı etkiler, yakın ilişkilerin üzerine olumlu etkiler sağlıyor. Bir çok konuda yenilikçi tutumlar sergileyebilir, maddi, manevi kendini, aileni, evliliğini, ilişkini güçlendirmek adına girişimlerde bulunabilirsin..

”YeniAy’ın kainata ve bizlere şifa getirmesini dilerim..”

Sevgilerimle

Astrolog Seda Turan 

 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir