23-29 Ağustos Haftası Astroloji Analizi

Bu haftaya en büyük etki sağlayacak göksel görünüm 22 Ağustos 2021 Kova-Dolunay’ı olacak.

Dolunay’a dair detaylı yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dolunay’ın Burç bazında etkileri için 23-29 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumlarını okuyabilirsiniz.

Dolunay’ın öne çıkaracağı, +- hareketlilik getireceği alanlar; Yönetimler, Hükümetler, Liderler, Otoriteler, Askerler, Ordular, Toplumlar, İsyanlar, Baş kaldırılar, Devrimler, Protestolar, Grevler, Göçmenler, Mülteciler, Üniversiteler, Akademisyenler, Eğitimciler, Öğrenciler, Yazarlar, Bilir Kişiler, Bilgeler, Bilim İnsanları, Gazateciler, Basın-Yayın organları, Uluslararası İletişimler-İlişkiler, Ticari Anlaşmalar, İhracat, İthalat, Turizm, Ulaşım, Hava Sahaları, Havacılık Sektörü, İletişim, İnternet, Sosyal Medya Akımları, Sağlık, Dinler, Din adamları, Radikal gruplar, Estetik, Cerahlar, Güzellik sektörleri ön plana çıkacak

Öte yandan Haziran 2021 Satürn-Uranüs karesini çalıştıran 24 Temmuz 2021 Kova-Dolunay’ından ve bu etkileri perçinleyen 8 Ağustos 2021 Aslan-YeniAy’ından pas alan bu Mavi Ay ile birlikte Yangınlar, Doğa olayları, Doğal afetler, Tusunami, Deniz kazaları, Deniz taşımacılığı, Göçmen/Mülteci taşımacılığı-kazaları, Su kazaları, Seller, Ani Yağışlar, Hortumlar, İklim değişimleri, Depremsellik gözlemlenebilir.

Ülkemizi yoran, yasa boğan yangınların benzerilerine neden olacak bir gökyüzü enerjisi var, öte yandan anaretik derece ile cereyan eden Dolunay 28-29 Temmuz 2021 Mars-Jüpiter karşıtlığının enerjisi ile doğa olaylarını tetiklemişti, yine bu Dolunay anaretik derece ile meydana geldiği için maalesef ki olumsuz gelişmeler öne çıkabilir.

Öte yandan yönetimlerin, hükümetlerin, liderlerin, orduların eksiklikleri, kötü yönetimleri, gücün kötüye kullanımı gibi meseleler bu Dolunay enerjisi ile ön plana çıkacaktır.

23 Ağustos 2021’de Güneş-Başak geçişini yaşayacağız, Güneş 22 Eylül 2021 tarihleri arasında bu burçta seyredecek.

Güneş-Başak’ta seyrederken; daha detaycı, daha titiz, daha kontrolcü tutumlara meylederiz. Çalışmak, uğraşmak, düzen sağlamak mottomuz halini alır. Eleştirel, mükemmeliyetçi bir tavra bürünür, birazda manipülatif tutumlar sergileyebiliriz. Spor yapmak, egzersiz yapmak, yeme-içme düzeni sağlamak, kilo vermek, kilo kontrolü sağlamak için ideal bir dönemdir. Hizmet sektörleri, Sağlık, Sağlık kurumları, Pandemi, Aşılar, Belediyeler, İç düzenlemeler, Türkiye’nin iç meseleleri ön plana çıkar. İletişim, Halkla ilişkiler, Organizasyon, Online çalışmalar, El sanatları ön plana çıkar.

23 Ağustos 2021 Venüs-Satürn üçgeni meydana gelecek; bu dönemde ciddiyet hayatımızın vazgeçilmezi halini alabilir. Yeni başlayan ilişkiler kalıcı olabilir, ciddiyete kısa sürede taşınabilir, süregelen ilişkiler ciddiyete taşınmak adına hızlanabilir, ciddiyet içermeyen ilişkiler bir solukta kopabilir. İşbirlikleri kurmak, iş anlaşmaları yapmak, yeni projeler başlatmak, girişilen işlerin kalıcı olması adına son derece şanslı bir dönemdir. Emek, sebat, çaba ile sürdürülen işlerde önemli kazanımlar ön plana çıkacaktır. Bu açı kalıbının etki süresi +-5 gündür..

25 Ağustos 2021 Merkür-Neptün katşıtlığı meydana gelecek; bu dönemde aldanma, aldatılma, yanılgılar, ilüzyon, hayal kırıklığı ön plana çıkabilir. Aldatma, ihanet gibi konular açığa çıkabilir, gizli saklı meseleler ifşa olabilir. ;lişkiler, evlilikler sadakatle sınanabilir. Öte yandan ünlüler, topluma malolmuş insanlarla ilgili önemli bilgiler ortalığa dökülebilir. Spekülatif haberler, sansasyonel haberler, skandal niteliğinde söylemler, ilişkiler, gelişmeler açığa çıkabilir. Bu dönemde zihin karmaşası, uykular, düşüncel aktivitelerde zorluklar gündeme gelebilir. Platonik kimseler ve bağımlılıkları olan kimseler için zorlayıcı bir süreçtir. Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür..

26 Ağustos 2021 Merkür-Plüton üçgeni meydana gelecek; bu dönemde sunum yapmak, toplantı yapmak, girişimde bulunmak, üzerine çalışılmış, düşünülmüş konularda ivme almak adına elverişli, destekleyici bir dönemdir. Bir türlü ileri gidilemeyen, önü tıkalı alanları açacak, ivme kazandıracak bir dönemdir. Yöneticileri, patronları, iş ortaklarını etkilemek, istenilen intibayı uyandırmak adına ideal bir dönemdir. Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür..

Not: Bireysel anlamda etkilerini Kova-Dolunay’ı yazımda uzun uzun anlattım, yazının başına linki bıraktım okuyabilirsiniz.

”Hepimize şans, sevgi, şifa, huzur, neşe, bereket getiren, pozitif yönde dönüşümler sağlayan, kendimizi bulmamız ve hayatta kendimizi gerçekleştirme şansları yakalamamız adına destekler sunan bir hafta olmasını ümit ediyorum.”

Sevgiyle,

-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir