21-27 Haziran 2021 Astroloji Gündemi Analizi

Öncelikte haftaya 24 Haziran 2021 Oğlak-Dolunay’ı etkileri damga vuracak, belirtmek isterim.

Oğlak-Dolunay’ına dair tüm etkileri detaylı kaleme aldığım yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz..

Ay-Akrep seyri ile başlayan bu hafta, Güneş-Yengeç burcuna geçiş yapıyor,Jüpiter-Retro transiti başlıyor, Venüs-Neptün üçgeni meydana geliyor,  Merkür Retro transiti 21 Haziran 2021’de bitiyor, Merkür Durağan konuma giriyor, 24 Haziran 2021’de Merkür ileri transite başlıyor, Güneş-Jüpiter üçgeni gerçekleşiyor, Oğlak-Dolunay’ı meydana geliyor, Venüs-Neptün karşıtlığı yaşanıyor, Venüs-Aslan burcuna geçiş yapıyor..

Oğlak-Dolunay’ını detaylı kaleme aldım, linkini yukarıda sizlere bıraktım yine de öne çıkacak başlıklar kısaca; Hükümet, Yönetimler, Otoriteler, Global-Ulus üstü kurumlar-kuruluşlar, Eğitim, Akademi, Akademisyenler, Üniversiteler, Hapishaneler, Bakım evleri Ebeveynler, İş, Finans, Kariyer, Evlilikler, İlişkiler, Ekonomi, Dünya liderleri, Gizli örgütler-yöneticileri, Gizli-Saklı anlaşmalar-işbirlikleri-uluslararası anlaşmalar, Siyasi liderler-Dünya liderleri, Turizm, Gayrimenkul-İnşaat, Sağlık sektörü, Kalp-Damar-Kan-Tansiyon-Kemik hastalıkları, Spiritüel-Astroloji-Psikoloji alanları, Doğa olayları..

Yukarıda bahsettiğim alanlarla ilgili tüm detayları tek tek kaleme aldım, yukarıdaki Oğlak-Dolunay’ı linkine tıklayarak detaylı yazımı okuyabilir, Burç bazında etkilerini ise yine sedaturan.com.tr sitemden 21-27 Haftalık Burç yorumlarınızdan Güneş ve Yükselen Burçlarınızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Duygusal, dönüştüren, yüzleştiren, iyileştiren, kalemin kaderin elinde olacağı, İlahi, kadersel, karmik gelişmelere açık bir hafta.

Aşkı konuşan, aşkı dile getiren, olumlu/olumsuz aşk, aşk, aşk diyen bir hafta olacak.

Duygular yücelirken, sevmek, sevilmek isteyecek, yalnızlığın büyük bir azap olduğunu hissedeceğiz.

Ancak karmik bir süreç olduğu iin süregelen ilişkiler, evlilikler adına ”ya tamam, ya devam” haftası olacak diyebilirim.

En yakın 13 Ocak 2021’den bu yana tanışmış, karşılaşmış, bitirse de bitmemiş, gitse de gidememiş olanlar, ruh eşleri, ruh ikizleri olan, aralarında karmik bağlar olan kimseler bir şekidle geri dönebilir, yeni bir şans arayabilir, sorunlara aşarak kadersel yollara, başlangıçlara adım atabilir, bu tür ilişkiler hızla resmiyete taşınabilir hatta çocuk sahibi olanlar öne çıkabilir.

13 Ocak 2021’den bu yana yarım kalmış, olumlu/olumsuz içimizde ukte olmuş tanışmalar, flörtler, ilişkiler netleşirken, ön yargıları yıkacak, gönül gözümüzle bakacak, kaderin eli ile yeni kaderlere akacağız.

Ailevi ilişkiler önem kazanırken, payımıza düşen sorumluluklar artacak.

Anne, Baba sağlık, yerleşik düzen, yaşam standartları ile yakından ilgilenmemiz gerekirken, şok etkisi yaratacak kayıplar gündeme gelebilir.

Çocuklar bu dönemde bilhassa ilgi isterken, onlara zaman ayırmak, her detayla yakından ilgilenmek gerekecek.

Arkadaşlık, dostluk ilişkileri pekişirken kimin derdi, niyeti ne net göreceğiz.

İş, eğitim, finans adına 26 Aralık 2019’dan bu yana etik değerlere bağlı kalarak, doğru niyetlerle çaba, emek vermiş, sebat etmişlere çok büyük ödüllere getirecek bir dönem ve bir dönemin başlangıcı olacak bu hafta.

Flörtler, ilişkiler, aşklar, romantizm, tutku ön planda olacak, sevginin değerini açığa çıkaran, sevebilme kabiliyeti gelişmiş gönüllere hak ettiği değerleri verecek bir hafta.

Ev değişimi, alım, satım, uzun zamandır değerlendirilemeyen gayrimenkuller satılırken, yatırımlar değer kazanacak.

İş başlangıçları, terfiler öne çıkarken, olumsuz yönde durmuş olanlara maalesef ki kaderin kalemi karşılık verecek.

Tabi öte yandan 15 Haziran 2021 Satürn-Uranüs karesi etkileri de etkin bir şekilde devam ediyor, üstüne birde Satürn’ün çocuğu Oğlak burcunda bir Dolunay meydana gelirken doğa olayları büyük ölçüde öne çıkabilir.

Ekonomi dalgalanırken, siyasal değişimler, yasalar baş döndürecek.

Spiritüel enerjisi yüksek bu hafta ve sonrasında devam eden süreçte hemen hemen herkes Astroloji’den, Spiritüel, Çakra çalışmalarından, Psikoloji terapilerinden faydalanacak ve olumlu sonuçlar alacak.

Manevi enerjisi yüksek, şanslı, yapıcı etkide bir hafta.

Ancak duygusal patlamalardan kaçınmalı, yıkıcı düşüncelerden kaçınmalı, İlahi’nin sihirli yardımlarına açık olarak bu mucizevi süreci en yüksek düzeyde değerlendirmelisiniz.

Şifa olsun,

-Astrolog Seda Turan 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir