2-8 Ağustos 2021 Haftası Astroloji Gündemi

Ay-Boğa seyri ile başlayan bu hafta, 2 Ağustos 2021 Güneş-Satürn karşıtlığı, 3 Ağustos 2021 Venüs-Uranüs üçgeni, 4 Ağustos 2021 Merkür-Uranüs karesi, 7 Ağustos 2021 Güneş-Uranüs karesi, 8 Ağustos 2021 Aslan-YeniAy’ı meydana gelecek.

Ağustos 2021 Astroloji Gündemi yazımda da, Instagram @astrologsedaturan profilimdeki Story paylaşımlarımda da belirttiğim gibi; Bu Uranüs’ün ayı olacak, bu sebeple ilk hafta itibari ile etkilerini yoğun bir şekilde hissettirecek olumlu/olumsuz beklenmedik değişimlere hazır olun derim..

Ağustos 2021 Astroloji Gündemi yazımak için buraya tıklayabilirsiniz..

İlişkilerde, evliliklerde, flörtlerde, ortaklıklarda, işbirliklerinde beklenmedik ayrılıklar, kopmalar gündeme gelebilir.

Baskıcı, manipülatif bir hafta olduğu için yöneticilerle, patronlarla, eş, partner ile konuşmak, uzlaşma aramak, orta yolu bulmak için girişimlerde bulunmak için kesinlikle uygun bir gün değil, beklenmedik krizler, tepkiler, saldırılar, kargaşalar, kaotik olaylar gündeme gelebilir, dikkat.

Öte yandan kalbi boş olan, prensipleri, tabuları, beklentileri olanlar için son derece hızlı değişimler, başlangıçlar, sürprizler gündeme gelebilir, beklenmedik aşk itirafları, teklifler karşımıza çıkabilir.

Sağ gösterip, sol vuran bir hafta olacağı için planlar sarkabilir, ertelemeler olabilir, daha önce verilen sözlerden cayılabilir, kesin gözüyle bakılan işlerde bozulmalar, kesin gözüyle bakılan anlaşmalarda iptaller, uluslararası işlemlerde, seyahatlerde bürokratik sorunlar, evraklarla ilgili, yazışmalarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir, bu sebeple öncelikle büyük sözler vermekten kaçınmakta, sonrasında mutlaka iki kez kontrol ederek ilerlemeye özen göstermekte fayda var.

Hızlı, değişime açık, yoğun akacak enerjide bir hafta olacak diyebilirim.

Hiç akla gelmeyen, hiç beklenmedik konlar bir anda gündeme gelebilir.

Ertelenen, ötelenen borçlar, vergiler, nafakalar, krediler ile ilgili büyük sürprizler gündeme gelebilir.

Hukuksal meseleler, bürokratik işmeler, resmi daire işlemleri, bankacılık işlemleri gündeme gelebilir.

Kariyer, eğitim, finans hayatlarımız adına sürpriz gelişmelere, değişimlere, ani kararlarla planlarda yön değişimlerine açık bir hafta.

Egosu yüksek bu hafta trafikte, sosyal ortamlarda, toplum içerisindeki her alanda çok çok dikkatli olmakta fayda var.

Araç kazaları, trafikte karmaşa, park kavgası gibi olaylar ölümcül sonuçlara varabilir.

Egosu yüksek bu hafta ben merkezci tutumlar, asabi tutumlar, baskıcı tutumlar ters tepebilir, büyük krizler gündeme gelebilir.

Eş, Baba, Eril, Erkek figürlerle tartışmak büyük krizlere neden olabilir, Allah korusun bu hafta kadın cinayetleri, aile, çocuk faciaları, toplumda infial uyandıracak olaylar, sosyal medya akımlarında kampanyalar başlatmamamıza neden olacak, gerek sosyal, gerek ana medya akımlarında büyük ses getirecek olaylar gündeme gelebilir.

Geçen haftadan bu yana süregelen, her birimizin yüreğini ayrı yakan doğa olayları (yangınlar) yenileri eklenerek devam edebilir, bilhassa ülkemizde depremsellik görülebilir, ege ve çevresi, öte yandan doğu da depremsellik görülebilir, dünyanın bir çok yerinden deprem, hortum, fırtına, sel haberleri bu hafta ve önümüzdeki hafta öne çıkabilir.

Siyaset ve Siyasiciler adına ateş hattında bir hafta olacak, özellikle hafta ortasından itibaren 9-15 Ağustos 2021’i de etkileyecek çok önemli gelişmeler gündeme gelebilir, bozulan anlaşmalar, restleşmeler, uluslararası arenaya yansıyan, büyük ses getiren çıkışlar, istifalar, tutuklanmalar, hatta Parti Kapatmaya kadar gidecek girişimler, savaş çığırtkanlığı, Türkiye’inin ortadoğuya operasyonları, Türkiye’nin sınırları, İsrail’in, Filistin’e saldırıları, din ibadet yapılarına, dinleri temsil eden, tarihi yapılara saldırılar gündeme gelebilir, öte yandan terörize eylemler öne çıkabilir.

Ekonomi adına son derece özen isteyen bu hafta radikal girişimlerden kaçınmalı, internet/sosyal medya dolandırıcılığına karşı dikkatli olmak, ”bir yatır bin kazan” diyen yatırımlardan uzak durmalısınız mutlaka.

Elektrik, Elektronik cihazlarla bozulmalar, araçlarda bozulmalar, bilgisayar, telefonlarla ilgili arızalar, elektronik cihazlarda arızalar, internet alt yapılarında sorunlar, kesintiler, elektrik kaynaklı kazalar, yangınlar gündeme gelebilir.

”Gökte ne varsa, yerde de o vardır” ben gökyüzünü analiz etmek ve sizlere aktarmakla mükellefim, gökyüzünde güzel görünümler, göstergeler olduğu an büyük büyük iyilikler, güzellikler yazmaktan geri durmam, ancak bu bir kaç hafta maalesef ki böyle.

Pandemi-Covid’19 ile ilgili ben Kasım-Aralık 2020 Tutulmalarından bu yana (yayınlarım IGTV’de Istagram @astrologsedaturan profilimden izleyebilirsiniz.) 2021-2022-2023 yılları için süreçleri aktardım, 2021 bazında düşünürsek yeni mutasyonların, versiyonları karşımıza çıkacağını, ölümcül etkilerinin yükseleceğini, yaz ayları itibari ile büyük kayıpların olacağını, kısıtlamaların sert bir şekilde devam edeceğini öngörmüştüm, 2021 yılını şimdiye kadar izlediğimiz gibi pek yanılmadım öngörülerimde, dolayısı ile kulak vermekte, dikkatli olmakta fayda var, bilhassa Turizm adına öne çıkan tarihlerin sonlarına yani Eylül ayına ve sonrasına çok çok dikkat etmek lazım, bu hafta etkileri hissetmeye başlarız.

Yüksek sıcaklar kalp, damar, tansiyon hastalıklarını tetikleyebilir, buna bağlı olarak can kayıpları gündeme gelebilir aman dikkat.

Yeni haftanın hepimize şans, sevgi, şifa getirmesini dilerim.

”İnsanlık iyiliği öğrendiğinde, iyiliği tercih ettiğinde, iyilikle solumaya başladığında, vicdan ile muhakeme etmeye başladığında, insanlığa, diğer canlılara, doğaya saygı duymaya başladığında, kainat sevgi ile yaklaştığında elbette bitecek bu zorlayıcı, sarsıcı günler, elbette gelecek güzel, mutlu, huzurlu günler..”

Sevgiyle,

-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir