17 Mart Balık Burcu YeniAy

17 Mart 2018 de Türkiye saati ile 16:10 dolaylarında 26 derece ile Balık burcunda gerçekleşiyor..

Bu YeniAy da yok yok, Mars, Uranüs, Chiron, Güneş, Ay,

YeniAy’lar 28 günlük bir süreci başlatır ancak en belirgin etki edeceği tarihler 15-28 Mart 2018 arası olacak diyebilirim.. YeniAy aslında pozitif bir dönemin başlangıcıdır ancak bu YeniAy’a eşlik eden küçük gezegenler ve kare açılar durumu daha da farklı bir hale getiriyor. Üzücü bazı deneyimler bize geçmişi hatırlatacağı gibi, bir şeylerden dersler çıkarıp yeni yollar çizebilmemiz adına bize derin dersler veriyor..

YeniAy:
*Duygusal anlam da yükseleceğimiz bir duruma işaret ediyor. Bazı fikirler, bakış açıları, bağlı kalınan değerler fazlası ile sorgulanacak ve değişime maruz kalacak. Duygusal anlam da kendimizi kontrol etmemiz mümkün olmayacak iken, etrafımızdakileri kontrol etmek, dizginlemek ise imkansız bir hal alacak..

*İyi niyetli yaklaşımlar, iyi niyetli adımlar, iyi niyetli girişimler maalesef suistimallere açık bir hal alacak diyebilirim. Bunun yanı sıra daha önceden bize zarar veren insanların, gerçek düşüncelerini, duygularını saklayan insanların gerçek yüzlerini de aşikare edecek.

*Yeni düşünceler, duygular büyük bir uyanışa neden olabilir.

*Ailevi ilişkiler oldukça hassas bir dönemden geçecek.. Aile içi çatışmalar, krizler gündeme gelebilir, dikkat. Bazı şeylerin kendini sürekli tekrarlıyor olması ciddi değişimleri beraberinde getirebilir.

*İş hayatında, özel hayatlarımızda gizli düşmanlarımızı açığa çıkarabilir YeniAy süreci. Kıskançlık, hırs, kibir, egosantrik tutumlar o kadar ön plan da olacak ki, her an bir kaos, tartışma, kriz ortamı doğabilir.

*Ancak; bazı şeylerin üzerine giderek, yenilikçi, dönüştürücü bir bakış açısı edinebilir isek, bir çok sorunu aşacağımız gibi, kendimiz için oldukça olumlu bir dönemi de başlatabileceğiz.

YeniAy:
*Öyle yüksek bir enerjiye sahip ki; her birimiz ayrı ayrı ”Yerim de duramıyor” diyeceğiz adeta.
Bu nedenle bu YeniAy sürecinde mutlaka alternatifler geliştirmeli, spor, yoga, meditasyon, dans, aktiviteler, hobiler gibi konuları gündelik hayatlarımızın gündemlerine almalıyız..

*Tutkuları, dürtüleri yönetmek güç bir hal alabilir, bu nedenle mutlaka sağlıklı ve bilinçli hareket etmeye özen göstermeliyiz.
Bu YeniAy dönemin de mutlaka savunmacı, kontrollü, korumacı olmalıyız özellikle kadınlar ve çocuklar..

*İletişim de, ilişkiler de anlaşmak, orta yolu bulmak, uzlaşma sağlamak güç bir hal alabilir. Bu nedenle kendinizi ifade ederken ısrarcı, baskıcı, dominant olmamaya özen göstermelisiniz.

Hiç mi iyi bir şey yok.? Diyenleri duyuyor gibiyim.. Tabii ki bir çok iyilik var..

*Yeni bir aşk oldukça romantik, gerçekçi, hatta ”ruh eşim” diyeceğiniz insanlarla karşılaşma fırsatları sağlayacak. Tutkunun, enerjinin artması ile birlikte ilişkilere, evliliklere renk gelebilir..

*Çocuk sahibi olmak isteyenler mutlaka bu Balık burcu YeniAy’ını değerlendirmeli.

*Ekonomik anlam da krizleri çözmek adına ciddi fırsatlar doğabilir, bilginize..

Hava, Deniz, Asgari kazalar, kayıplar maalesef ki gündeme gelebilir, dikkat..

Not: Geçmişten kaçmamalı, geçmişle yüzleşmeli ve artık sizi yoran her türden düşünceyi, duyguyu bir yük, külfet gibi taşımaktan vazgeçmeli ve geleceğe umutla bakmalısınız.. Geçmişten kaçmayın, yüzleşin ve bitmesine izin verin.. Siz bugününüze ve geleceğinize sahip çıkmayı ihmal etmez iseniz, yarın size umutla doğar..

Sevgilerimle
Astrolog
Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir