11-17 Ekim 2021 Haftası Astroloji Analizi

Haftaya Ay-Yay transiti ile başlıyoruz, meraklı, araştırmacı, kaşif ruhlu, girişimci bir hafta olacak.

Ruhsal, zihinsel, fiziksel dengesini arayan bu hafta, bir çoğumuz profesyonel Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra dengeleme danışmanlıkları ile geçmişten arınmak, hayata yeni pencereler açmak isteyeceğiz.

Şifası, dönüştüren enerjisi ile geçmişten arındıran, geleceğe yeşil ışık yakan bir hafta olacak.

Öte yandan Covid-19 ile ilgili önemli çözüm önerileri, ilaçlar, günlük hayatlarımıza daha pratik adapte olacak gelişmeler gündeme gelebilir. Öte yandan Sağlık, Eğitim, Hukuk, Diplomasi alanlarının öne çıkacağı bu hafta, Siyasi liderlerin, Global güçlerin, Kurumların sürpriz, flashaçıklamaları, çıkışları öne çıkabilir. Yine bilhassas hafta sonuna doğru siber saldırılar, sosyal medya akımlarında çökme, hacklenme, skandallar, spekülatif iletişimler, gizli/saklı belgelerin ifşaları gündeme gelebilir. Bu etki önümüzdeki hafta da devam edecek. Merkür-Retro Transiti yazımı ve Merkür-Terazi Transiti yazılarımı okumanızı öneriyorum web sitem sedaturan.com.tr’de buraya linklerini de bırakıyorum.

Merkür-Retro Transiti yazım için buraya tıklayabilirsiniz.

Merkür-Terazi Transiti yazım için buraya tıklayabilirsiniz. 

Hafta genelinde öne çıkacak ve hafta en çok etki edecek açıları sizler için değerlendireceğim.

Gün bazında meydana gelen açıları @astrologsedaturanInstagram profilimden ”Günün Astroloji Analizi” yazılarımla takip edebilirsiniz..

13 Ekim 2021 Venüs-Satürn altmışlığı: Bu açı ile maddi, manevi ilahi hak edişlerimizi alacağımız, evrenin fırsatlar, şanslar sunacağı bir süreç yaşayacağız. Ancak Merkür’ün Retro transitte olması hasebi ile daha çok geçmişte kaçırdığımız, değerlendiremediğimiz fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. Finansal anlamda destekler sunan bu açı ile birlikte borçlar/alacaklar, kredi yapılanmaları, yatırımları değerlendirmek adına çözümler gündeme gelebilir. Yine bu açı ile birlikte gerek ülke, gerek uluslararası siyaset, diploması adına sorun yaşanılan alanlara karşılıklı çözüm önerileri, anlaşmalar gündeme gelebilir. Siyasi liderlerin yapıcı söylemleri, hükümet ve ittifak adına yeni demeçler, şaşırtan girişimler ön plana çıkabilir. Ekonomi adına dengeleri değiştirecek bir açı olacak. (Açı kalıbının etki süresi: +-5 gündür.)

15 Ekim 2021 Güneş-Jüpiter üçgeni: Aslında bu açı kalıbı genel anlamda pozitif etkilere sahip ancak Güneş’in ego, Jüpite’in abartı olduğunu düşünürsek evlilikler, ilişkiler, flörtler, ailevi ilişkiler, işbirlikleri, ekip çalışmaları adına iletişim, paylaşım adına özen isteyen bir etki sağlayacağını söylemek mümkün. Zira yaşam enerjimiz yükselirken çoşku, tutku bizi saplantıya, takıntıya, abartıya, egosantrik tutumlara, agresyona itebilir. Sözler haddini aşabilir, tavırlar nezaket sınırlarını zorlayabilir. Hal böyle iken tartışmalar, krizler, ve ani alınmış kararların kısa süre sonra getireceği büyük yanılgılar gündeme gelebilir, aman dikkat. Bu açı kabılını iyi değerlendirmek adına iş, eğitim, finans hayatınıza odaklanmalı, çözüm odaklı olmalı, girişimci ruhunuzu korumalı, karşınıza çıkan fırsatları mantık çerçevesinde değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Yine bu açı ile birlikte benlik savaşlarını aşmak, geçmişten gelen blokajları aşmak, bugün ki yaşamınızda özgürleşmeler yakalamak adına değerlendirmelisiniz. Yoga, meditatifçalışmalar, doğaya karışmak, hafif yürüyüşler, detoksbeslenme türü, günlük rutinlerinize hareket kazandırmak iyi gelecektir. Öte yandan bu dönem çok çok şifalı olacağı için bu dönemde Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra dengeleme çalışmaları mucizeler getirecektir mutlaka değerlendirmenizi öneririm. (Açı kalıbının etki süresi: +-10 gündür.)

16 Ekim 2021 Ay-Fomalhaut kavuşumu: Gün genelinde duygu ve düşüncelerinizi denetlemeli, olumsuz, negatif, yıkıcı ilişkilere, iletişimlere ara vermeli, saf yaşam enerjinize odaklanmalısınız. Gün genelinde aklınızdan geçenlere özen göstermelisiniz zira gerçek olabilir. Geçmişi affetmeye, ruhsal, zihinsel, fiziksel özgürleşmeye odaklanmalı, size zararı dokunmuş insanlara dahi kötü düşünceler geçirmemeye özen göstermelisiniz. Dini ibadetler, dualar, dilekler, meditatif çalışmalar, ritüeller, oluumlamalar adına son derece elverişli, ideal bir gün. Yine @astrologsedaturanInstagram profilimi takip ederseniz gün içerisinde hangi saatlerde daha dikkatli olmalı, hangi duaları, uygulamalar yapmalısınız detaylı paylaşacağım, bilgi edinebilirsiniz. (Açı kalıbının etki süresi 1 gündür.)

17 Ekim 2021 Güneş-Plüton karesi: Bu açı kalıbı ile birlikte gerek ülkemizde, gerek dünya genelinde çok karmaşık olaylar, güç savaşları, savunma, mücadele alanları gündeme gelebilir. Siyasi liderlerin, Ulus üstü güçlerin, Global kurumların, AB, Nato gibi kurumların son derece önemli tavır ve tutumları, söylemleri, kararları ön plana çıkabilir. Askeri, Ordu, Savunma sanayi ile ilgili önemli gelişmeler öne çıkabilir. Güvenlik, Sınırlar, Diplomasi krizleri öne çıkabilir. Yine Global, büyük firmaların yönetimsel değişimleri, personel düzenlemeleri, işten çıkarmalar, Sendikalar ve grevler öne çıkabilir. Öte yandan hak arayışlarını tetikleyecek bu hafta Venüs’ünde konumu ile birlikte Dini örgütler, Dini liderler, Din ve Din adamları ile ilgili gelişmeler, Eğitim, Universiteler, Sağlık, Sağlık personelleri ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Yine ebeveyn sağlık konuları, yerleşik, konfor düzenleri ile ilgili gelişmeler öne çıkabilir. Yine Covid-19 ile ilgili önemli gelişmeler, iletişimler, açıklamalar, bilimsel etkileşimler gündeme gelebilir.  (Açı kalıbının etki süresi +-7 gündür.)

Venüs-Yay transiti yazımın detayları için buraya tıklayabilirsiniz..

17 Ekim 2021 Merkür-Venüs altmışlığı: Haftanın en güzel açısı olacak diyebilirim.. İletişim, paylaşımlar, ilişkiler adına sorunları aşmak, iyileştirmek, barışmak, sorunları aşmak adına son derece şanslı bir süreç olacak. Bu açı kalıbının etki süresince barışmak, sorunları aşmak, iletişim krizlerini çözmek, uzlaşma sağlamak adına ideal, şanslı bir süreç olacak. Fazlası ile çözüm odaklı enerji sağlayacak bu açı kalıbı ile ilişkilere adım atmak, eşimiz, partnerimiz ile sorunları çözmek, yeni bir flörte başlamak, geçmişten gelenlerle daha sağlıklı iletişimler kurmak adına şanslı bir süreç olacak. Çocuklarla, kardeşlerle, aile üyeleri ile,dostlarla zaman geçirmek adına son derece şanslı, iyimser, destekler bir süreç olacak. (Açı kalıbının etki süresi +-3 gündür.)

”Yeni haftanın bireysel hayatlarımıza, ülkemize, kainata şans, sevgi, şifa, bereket, huzur, neşe getirmesine niyet ediyorum ve öyle olsun..

Sevgiyle;

-Astrolog Seda Turan 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir