16-22 Ağustos 2021 Haftası Astroloji Analizi

Ay-Akrep fazı ile başlayan bu hafta önemli gelişmelere açık..

16 Ağustos 2021 Venüs-Terazi geçişini yaşayacağız, detaylarını kalem kalem yazdım, sedaturan.com.tr de Gökyüzü Gündemi Menüsünde, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Venüs-Terazi burcunda 10 Eylül 2021’e kadar kalacak, öne çıkan temalar sevgi, aşk, flört, ilişkiler, evlilikler, işbirlikleri, sanat, sanatçılar, futbol, futbolcular, magazin, müzeler, antikacılar, lüks tüketimi, konfor alanları, estetik, güzellik, diplomasi, mimari, hukuk, hukukçular, noterler, danışmanlık, danışmanlık şirketleri…Buraya özetle yazdım, detaylar için yukarıya bıraktığım linke tıklayarak, Venüs-Terazi döneminin detaylarına ulaşabilirsiniz.. Aşkı arayan, aşkın kapıyı çalacağı bir dönemdir.

19 Ağustos 2021 Merkür-Mars kavuşumu; Yüksek tepkiler, agresyon, krizler, tartışmalar, anlayışsız tutumlar, empatiden uzak tutumlar gölge yönleridir, aman dikkat. Olumlu, direk açılarına bakarsak diplomatik bir üslup edinebilir, uyumlu bir bakış açısı takınabiliriz. İletişim çok çok hızlı akar bu dönemde, bilgiye olan ihtiyacımız artar. Zeka işlevselliğimiz artar, son derece hızlı düşünür, detaycı düşünür, sivri çıkışlar yapar, üst perdeden bakabiliriz, aman dikkat. Etki tarihleri ise; +- 3 gündür..

20 Ağustos 2021 Güneş-Jüpiter karşıtlığı; Abartıyı seven, şaşalı, üst perdeden konuşan, güdüsel, dürtüsel bir sürece işaret eder. Fazlası ile fevri olabilir, hatalı adımlar atabilir, egosantrik tutumlarla önünü arkasını düşünmeden uzun vadede hayatlarımızı etkileyecek yanlış adımlar atabiliriz. Mesela gücümüz yetmediği halde yüklü bir krediye girebilir, araç alabiliriz, gerçekten ihtiyacımız olup olmadığından emin olmadan çok lüks harcamalar yapabiliriz, eve, ofise yeni malzemeler, eşyalar alabilir, sonrasında pişmanlıklar duyabiliriz, dikkat. Etki tarihleri ise; +-5 gündür..

20 Ağustos 2021 Merkür-Uranüs üçgeni; Soru işaretlerine cevaplar getirecek, çözümler aradığımız alanlarda bize fırsatlar sunacak, dönüştüren, düşünen, düşündüren, derinlere inen, detaycı, perdenin arkasını görebilen bir dönemdir. İş arayanlara şanslar sunacak, işbirliklerini, ortaklıkları destekleyen, toplantılar, sunumlar, pr, reklam çalışmaları, sunumlar, toplantılar, mülakatlar, girişimler adına son derece destekleyici bir dönemdir. Etki tarihleri ise;+-3 gündür..

22 Ağustos 2021 Mars-Uranüs üçgeni; Hayatımıza, ailemize, bireysel alanlarımıza dair bir çok konuda çözüm getirecek, bir çok alanda bizlere şifa sunacak, son derece şanslı bir dönemdir. bu dönem başlatılan iş, proje, girişim çok çok olumlu sonuçlar getirebilir, kalıcı olabilir, sonuçlar alabiliriz. Hayatımız hareket kazanır, son derece enerjik hissederiz, hiperaktir bir dönemden geçebiliriz. Etki tarihleri ise; +-7 gündür..

22 Ağustos 2021 Kova-Dolunay’ı; (Detaylarını haftaiçi @astrologsedaturan Instagram sayfamdan Canlı yayınla anlatacağım, Burç bazında etkileri ise 16-22 Ağustos 2021 Haftalık Burç yorumlarında siteden bulabilirizsiniz..)Dünya ve Ülkemiz adına son 2 haftada verdiğim detayları çalıştıran bir Dolunay olacak. Agresyona açık enerjilerin sürdüğü Ağustos ilk 3 haftasında temalar hemen hemen aynı alanlarda çalışıyor olacak. Dünya genelinde, ülke genelinde boykotlar, grevler, isyanlar, toplum-devlet çatışmaları, azınlık gruplar, aykırılıklar, isyanlar, otoritelerin, devlet liderlerin, siyasilerin, askerlerin, orduların öne çıkacağı, duru-durağı olmayan, son derece sert, son derece yıkıcı, son derece krizleri büyüten, son derece savaş yanlısı bir dönem olacak. Öte yandan daha önce 24 Temmuz 2021 Kova-Dolunay’ında (yazımın detayları için buraya tıklayabilirsiniz..) ve ayrıca 8 Ağustos 2021 Aslan-YeniAy’ında (@astrologsedaturan Instagram sayfamdan yaptığım Canlı Yayın video’mu IGTV’ye yükledim, izlemek için buraya tıklayabilirsiniz..) bu her iki gök olayında da bahsettiğim temalar, alanlar 22 Ağustos 2021 Kova burcunda meydana gelecek Mavi Ay aynı temaları çalıştıracak daya önce yazımda ve video’mda da anlatmıştım. Ani doğa olayları, iklim olayları, ülkemizde, bir çok ülke de ön plana çıkacak. Daha önce yakın tarihte meydana gelen yangınlar, yağışlar benzeri olaylarla gündeme gelirken, sopa olayları, depremsellik ön plana çıkabilir. Bireysel hayatlarımızda ani kopuşlar, bitişler, fırtınalar, kesip atmalar, dönüşü olmayan yollar öne çıkabilir. Zira bu Mavi Ay anaretik derece dediğimiz 29 derece meydana gelecek.. Kadersel, kontrol dışı bitişler bir anda meydana gelebilir. Öte yandan fazlası ile kibirli, egosantrik, insanların içlerindekiler, eteklerindeki taşları meydana dökecek, eğriyi doğruyu, dostu düşmanı açıkça meydana çıkaracak bir dönemdir..

Yeni haftanın bireysel hayatlarımıza, ülkemize, kainatımıza, gezegenimize şans, sevgi, şifa, bereket, umut dolu dönüşümler getirmesine niyet ediyorum..

Sevgiyle;

-Astrolog Seda Turan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir