15 – 21 Kasım 2021 Haftası Astroloji Analizi..

Yeni haftanın göksel görünümleri pek bir bol ancak en önemli göksel görünüm ise 19 Kasım 2021’de meydana gelecek olan Boğa – Ay Tutulması olacak. 2021 yılının son Ay Tutulması 2022 – 2023 yıllarında meydana gelecek olan olan Ay – Güneş Tutulmaları serisinin ilki ve 2022 – 2023 yıllarında meydana gelecek olan her Ay – Güneş Tutulmasının referas alacağı ve 2.5 yıllık süreçte her Ay – Güneş Tutulmasında arka planda çalışacak olan etkilere sahip olacak..

Şimdi haftanın açılarını detay detay sizlere anlatayım sevgili Okurlarım, Danışanlarım, Takipçilerim.. Sizleri tek tek belirtiyorum zira pek bazılarınız sadece web sitem sedaturan.com.tr sitemin okuyucuları, bazılarınız ise İnstamgan @astrologsedaturan sayfamdan gelen değerli dostlarımsınız.. Bu sebeple ben hepinize değinmek, tek tek belirmek duygusu doğuyor içime..

Evet Astroloji severler haftanın ilk açısı 15 Kasım 2021’de meydana gelecek olan Güneş – Jüpiter karesi: Güneç benliğimiz, kimliğimiz iken Jüpiter büyüten, bollaştıran gezegen iken kısaca diyeyim ki sizlere; Ego şovuna dönecek bir süreç olacak. Bilhassa vicdanı ile muhakeme etmekten uzak, ruhu, kalbi ile değilde sadece zihni, ego bedeni ile yaşanların daha da büyüyeceği, daha da kendini ortaya dökeceği, daha da görünür olacak bir süreç yaşayacağız. ”Ben bilirim”, ”Benim dediğim olur”, ”Bana kimse karışamaz” diyen insanların çığırtkanlık yapacağı, yüksek tepkiler vereceği, buluttan nem kapıp, tansiyonu yüksek tartışmalara sebebiyet vereceği bir süreç olacak. Maddi manevi abartan insanların ön plana çıkacağı birkaç gün yaşayacağımız için mutlaka sakin, sağduyulu olmaya, egosu kendisinden büyük insanlardan uzak durmaya, abartılı duygulara, saplantılı, takıntılı duygulara girmeden mutlaka kendi enerjinizi korumaya özen gösterin derim.. (Açı kalıbının etki süresi +-3 gün sürecek.)

17 Kasım 2021 Güneş – Plüton altmışlığı: Burası biraz sağlamlık, kararlılık, netlik gösteren bir açı. Ruhsal anlamda güçlü hissedebilir, düşüncelerinizde kararlı olabilir, fazlası ile gelecek odaklı hareket edebilirsiniz. Benliğinizi dönüştürmek, daha iyi bir versiyonunuza ulaşmak için bu açıyı kullanabilirsiniz. Yine baskınlık, manipülatif etkiler veren bir açıdır. (Açı kalıbının etki süresi +-5 gündür.)

17 Kasım 2021 Mars – Uranüs karşıtlığı: Haftanın en elektrikli açısı diyebilirim. Fazlası ile duygusal, güdüsel, tekisel olabileceğiniz zamanlardır. Duygusal patlamalar, öfke patlamaları, ani verilen yüksek tepkiler, önünü düşünmeden atılacak adımlar zamanıdır diyebilirim. Mesela işinizle ilgili içinizde biriktirdiğiniz bir şeyler varsa burada bir anda patlayabilir, istifa edebilirsiniz. Ya da eşinize, partnerinize bir şeyler söylemek istemiştiniz, beklentileriniz vardı ancak sorun olur, uygun olmaz diye ötelemiştiniz işte tam olarak bu duyguları, düşünceleri açıkça dile döküp, ne olacaksa olsun noktasına varabilirsiniz. Yani anlayacağınız krizlere açık bir dönem olacak, dikkat. Ülke ve dünya gündemi adına petrol, kimya, elektrik santralleri, askeri mühimmat, volkanik patlamalar, yangınlar, yeraltı kaynakları ile ilgili sorunlar, depremsellik görülebilir. Ülkemizde Kuzey batı, Güneşdoğu bölgelerinde orta ve yüksek ölçekli depremler görülebilir. Trafikte, uçaklarda, demir yollarında kazalar, rötarlar, aksilikler, arızalar görülebilir. İnternet, elektrik altyapıları ile ilgili sorunları, kesintiler, sosyal medya uygulamarında kesintiler, arızalar gündeme gelebilir. Öte yandan beklenmedik haberler, akla hayale sığmayacak, şaşırtacak gelişmeler öne çıkabilir. (Açı kalıbının etki süresi +-5 gündür.)

18 Kasım 2021 Merkür – Neptün üçgeni: Aşk, ilişkiler adına son derece pozitif bir açı kalıbı. Aşık kalpleri dile getirecek, fazlası ile duygusal, duyguları dile döken bir açı kalıbıdır. Bekar kimseler için flash ilişkilere, başlangıçlara işaret eden bir süreçtir. Beklenmedik aşk itirafları, beklenmedik aşk ilanları gündeme gelebilir. Evli, ilişkisi olanlar için son derece uyumlu, dengeli, dönüştüren bir süreçtir. Yine ailevi ilişkileri, dostluk ilişkilerini perçinleyen, sevgiyi, şefkati bütüyen bir dönemdir. Duygusal, düşünsel anlamda arındıran, duaların kabul olunacağı, ilahi şifa enerjisinin yüksek olacağı bir dönemdir. Spiritüel, Astroloji, Psikoloji, Çakra Dengeleme çalışmalarını, danışmanlıklarını desteleyen, blokajlardan, olumsuz inanaç kalıplarından arındıran bir dönemdir. Bu süreci mutlaka değerlendirin değerli dostlar. (Açı kalıbının etki süresi +-5 gündür.)

19 Kasım 2021 Boğa – Ay Tutulması meydana gelecek. Ben Ay Tutulmasının ülke ve dünya adına etkilerini detaylı bir şekilde kaleme aldım, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

19 Kasım 2021 Boğa – Ay Tutulmasının ülkemize etkileri büyük olacak. Bilhassa siyaset, politika, devlet iç düzenlemeleri adına çok çok önemli etkiler öne çıkacak. TBMM, Merkez Bankası, Ekonomi Bakanlığı öne çıkarken, Para piyasalarında şok etkisi yaratacak gelişmeler gündeme gelebilir. Hükümet içerisinde istifalar, hükümetin ittifak kurduğu (Cumhur İttifakı) anlaşmalar bozulabilir, ilişkiler sona erebilir. Sağlam, kesin gözü ile bakılan anlaşmalar, işbirlikleri noktalanabilir. Öte yandan Muhalif cephede yenilikçi oluşumlar, anlaşmalar, kurulan koalisyonlar gündeme gelebilir. İllegal oluşumları, kurumları, örgütleri açığa çıkaracak, gizli kapılar arkasında yapılan kirli anlaşmaları ortaya dökecek bir dönem olacak. Ta Kasım 2003’ten bu yana devam eden süreçleri mercek altına yatıracak ve yeni başlangıçları tetikleyecek bir süreç olacak. Detaylar, Ay Tutulmasının etki alanları ve yaşama dair her alana etkiler yukarıdaki linkte tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Yine 19 Kasım 2021 Boğa – Ay Tutulmasının Bireysel hayatlarımıza etkilerini detaylı bir şekilde kaleme aldım, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

19 Kasım 2021 Boğa – Ay Tutulmasının bireysel hayatlara etkisi ise pozitif / negatif olarak iki şekilde çalışacak. Bu Doğum/Natal haritalarınınzdna aldığınız etkilere göre değişkenlik gösterecek. Bu dönem önünüzdeki kısa vadede 6 aylık uzun vadede 2.5 yıllık dönemi yönetebilmeniz adına mutlaka Karma Harita Analizi ve Natal Öngörü 6 Ay / 12 Ay çalışmalarımı almanızı tavsiye ederim. İletişim site de ve @astrologsedaturan instagram profilimde bio’da. Bireysel hayatlara pozitif etkileri aşk, şans, sevgi, zenginlik, ün, popülarite, sıçrama, amaca ulaşma, dönüşme, şifalanma, iyileşme olarak görülecek. Negatif ektiler ise takıntı, saplantı, sağlıksız duygu ve düşünce, duygusal patlama, kriz, intihar, iflas, boşanma, ayrılık gibi görülebilir. Tabi kapsamlı yazımı okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, linki yukarıya bıraktım, tıklayarak ulaşabilirsiniz. Öte yandan Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri 15 – 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumlarında.. (Tutulmanın kendi başına kısa vadede etkiler 1.5 ay yoğun hissdilirken 6 ay süresince hissedilecek. Ancak bu Tutulma 2.5 yıllık bir süreci yöneteceği içi gelecek 2.5 yıl içerisinde meydana gelecek olan her Ay – Güneş Tutulmasında bu Tutulma çalışacak.)

Tutulmanın gözlemleneceği kıtalar ve bölgeler: Asya, Avrupa /bir kısmı), Avusturalya, Afrika, Pasifik, Atlantik, Hint Okyanusu, Kuzey Kutbu, Kuzey Batı, Kuzey Amerika, Güney Amerika. (Tutulmanın izleneceği bölgelerde bahsettiğimiz etkiler daha yoğun görülecek.)

Tutulma ile öne çıkacak ülkeler: Afkanistan, Avusturya, Bahreyn, Bolivya, Birlieşik Krallık, Çad, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Endonezya, Fildişi Sahili, Gambiya, Güney Kore, Haiti, Hindistan, Hollanda, Irak, İran, İsrail, İsviçre, Jamaika, Kamboçya, Kamerun, Küba, Kuzey Kore, KKTC, Letonya, Libya, Maldivler, Macaristan, Orta Afrika Cumhuriyeti, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Romanya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Sudan, Tanzanya, Türkiye, Türkmenistan, Zambiya..

19 Kasım 2021 Venüs – Uranüs üçgeni: Bu son derece pozitif etkilere sahip bir açıdır. Hatta haftanın en güzel açısı olabilir. Maddi ve manevi ilahi şanslar, fırsatlar sunacak olan, en yakın 2017 – 2018 yıllarından bu yana emek verdiğiniz, erdemlerle sınavlar verdiğiniz alanlarla ilgili ilahi geri dönüşler alabilirsiniz. Bilhassa Tutulma anında meydana gelecek bir açı olduğu için son derece ilahi bir enerjiye sahiptir bu açı. Finansal şanslar, fırsatlar sunan, iş, eğitim hayatlarınız ile ilgili ivme almanıza yardımcı olacak, beklentilerinizi karşılayacak bir süreçtir. (Açı kalıbının etki süresi +- 5 gündür ancak Tutulma haritasında çalışacağı için önümüzdeki 2.5 yıla yayılabilir burada başlayan etkiler.)

21 Kasım 2021′ Merkür peş peşe iki açı gerçekleştirecek. Aynı gün gerçekleştiği için bu açılar birlikte, eş zamanlı çalışacaklar. Öncelikle 21 Kasım 2021’de saat 02:42’de Merkür – Jüpiter kare açısı meydana gelecek. Bu açı ile öncelikle çok çok baskılayıcı bir enerji sağlayacağı için düşünsel anlamda çok çok zorlayıcı etkiler altına girebilirsiniz. Aklınızdan çıkmayan, takıntılı düşünceleriniz varsa bu enerji ile büyüyebilir. Fazlası ile deşebilir, irdeleyebilir, bir sağa bir sola yatırıp, tekrar tekrar ele alabilir, son derece manipülatif etkiler altına girebilirsiniz. Kendinizi baskılayabilir, zorlayabilirsiniz. Bir diğer açıdan ise uykuda bozukluk, gelgitli duyguların yaratacağı endişe, kaygı bozuklukları gündeme gelebilir. Rüyalara hareket veren bu açı ile kabuslar görebilirsiniz. Yine 21 Kasım 2021’de saat 12:13’te Merkür – Plüton altmışlığı meydana gelecek. Bu açı kalıbı ile ego, güç savaşları, üst perdeden konuşmalar, takıntılı tutumlar, baskılayıcı, manipülatif tutumlar, tabir-i caiz ise buluttan nem kapmalar, olumsuz düşüncelere eğilim, ben bilirim, ben yaparım, benim dediğim olur egoları, kötücül düşünceler, güdüsel tutumlar gündeme gelebilir. Malefik açıdan bakarsak bu iletim yolu ile kandırılma, taciz, şiddet, tecavüz vakalarını tetikleyebilir. Güven duymadığınız insanlarla görüşmekten mutlaka kaçının. Sosyal medya hesaplarınızdan bilgilerinizi, fotoğraflarınızı, görüntülerinizi isteyen insanlara asla itibar etmeyin. Bankacılık işlemlerinizde, internet alışverişlerinizde bilgilerinize mutlaka dikkat edin. Çocuklarınızı bu dönem iletişim, sosyal medya aracılığı ile gelebilecek kötülüklerden lütfen koruyun dostlar. (Her iki Açı kalıbınında etki süresi +-5 gündür.)

”Bu hafta meydana gelecek Tutulma 2003’ten bu yana süregelen bir çok sorunu aşma şansı sunacak. Ana teması 2003’ten bu yana süregelen ve bilhassa 2007-2009 yılları arasında, 2012-2014 yılları arasında ve 2016 yılının bazı bölümlerinde, 2017-2018 yılları arasında yaşanan her türlü kadersel, hayati olayı dönüştürecek ilahi hak edişleri ödül/ceza sistemi ile sunacak bir dönem olacak. Bu sebeple bu dönemi mutlaka ama mutlaka arınmak, iyileşmek, şifalanmak için değerlendirin. Tüm Burçlar için geçerli ancak bilhassa Doğum/Natal haritalarında Güneş, Yükseklen, Ay, Kuzey Ay Düğümü, Harita Stelyum burcu; Akrep, Boğa, Aslan, Kova ve Oğlak olanlar için çok çok karmik bir dönem başlıyor. İyileşmekiçin, arınmak için, şifalanmak için bu dönemi mutlaka profesyonel Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları alarak değerlendirin. ”

Sevgiyle,

-Astrolog Seda Turan 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir