10 Mayıs Akrep Burcunda Dolunay

10 Mayıs 2017 Türkiye saati ile 23:52 de 20 derece de Akrep Burcunda Dolunay..

Gökyüzü fazlası ile hareketli, fazlası ile hırslı iken gerçekleşen bu Dolunay,

Merkür’ün retrodan çıkması ile biraz daha rahat nefes aldıracak,

Plüton Oğlak burcunda retroda (Baş rolde olan Plüton),

Plüton Güneş ve Ay ile açı yapıyor,

Juno etkileri mevcut,

Mars İkizler burcunda hareket ediyor ve Neptün ile kare açı yapıyor,

Bunun yanı sıra Mars, Jüpiter ile de üçgen açı yapıyor,

Dolunay’ın Etki Alanları: Duygular, Tutkular, Evlilikler, İlişkiler, Yakın İlişkiler, Finansal Piyasalar, Kariyer, Eğitim alanları..

Dolunay’ın Etkin Olacağı Tarihler: 8 Mayıs-22 Mayıs 2017

Dolunay;

Kendimizle yüzleşmemize olanak sağlıyor,

Duygu ve düşüncelerimizi gözlemleme, analiz etme şansı yakalayacağız.

Evliliklerde, ilişkilerde bir şeylerin neden yolunda gitmediğine odaklanacak,

Çözüm odaklı tutumlar sergileyeceğiz..

Devam etmemiz için nedenler ararken, her şey bitmiş ise hayata yeniden bir ”şans” vermemiz adına girişimlerde bulunacağız..

Fırsatlar, olanaklar, şanslar sunacak bu Dolunay,

Mantıklı, rasyonel değerlendirebilir isek, hayatlarımızda yeni şanslar, yeni sayfalar açacak diyebilirim..

İlahi karma ile ilgili bir Dolunay, bir çok konuda yüzleşmeler, yeni başlangıçlar, yeni sayfalar açacak..

Ailevi ilişkilerde geçmişten bu yana süregelen, üzeri örtülmüş, görmezden gelinmiş bir çok konu gündeme gelerek,

Yeniden ele alınma şansı yaratacak..

Geçmişin küflenmiş, negatif, yıkıcı izlerini silmek adına bir çok konuda fırsat sunuyor,

Değerlendirmekten kaçınmamalı, bilginize.

Algı ve sezgilerin güçlü olacağı Dolunay sürecinde,

Bir çok konuda doğrularınızı bulabilir, kendinizi derinden tanıyabilir, algılayabilirsiniz.

Yıpranmış, olumsuz etkilere sahip bir çok konudan arınabilir, Dolunay’ın size sunduğu şansları değerlendirebilirsiniz.

Süregelen iş, eğitim, evlilik, ilişki bağlarınızda sorun yok ve her şey yolunda diye düşünüyor iseniz,

Büyümek, çoğalmak, genişlemek, kaynaklarınızı geliştirmek adına fırsatlarla karşılaşabilirsiniz..

Son derece optimize edici enerjilere sahip Dolunay,

Kopamadığınız, sizi yoran, sizi aşağı çeken, yoran ilişkilerden, insanlardan, bağlardan kurtulmanız adına bir çok konuda size şans sunmayı hedefliyor..

Kendini tekrarlayan, yıpratan düşünceler, duygulardan kurtulma şansı yakalayabilirsiniz..

Finansal anlamda yeni fırsatlar, kaynaklar sağlayacak bir Dolunay..

Hayatın size sunduğu, karşınıza çıkardığı ve bir şekilde farkına varamadığınız olanakları size net bir şekilde göstermeyi hedefleyen Dolunay,

Değerlendirebilir iseniz, değişim, dönüşüm adına bol bol fırsatlar sunacak..

Cinselliğe olan istek, ilişkilerde samimiyet, paylaşım, bir arada olmanın, birlikte yürümenin, büyümenin önemine vurgu yapıyor.

Şans-Şanssızlık kavramlarına değinen Dolunay,

”İyi bak ki, iyi olsun” diyor..

Gücünüzü, potansiyelinizi kullanma olanakları, statünüzü yükseltecek kurum ve kişiler gündeme gelecek, değerlendirmelisiniz..

Yetenek, sezgiler, beceriler konusunda gelişmek, ilerlemek adına şanslarla karşılaşabilirsiniz..

Bir çok konuda gücünüzü farkına varacağınız ve yeni başlangıçlar adına cesaret bulacağınız bir Dolunay süreci..

Duygu ve düşünceler konusunda korumacı, gerçekçi bir bakış açısına bürünebilir, kendinize dürüst olmak adına şartları zorlayabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer hayatınız ile ilgili şartlarınızı, koşullarınızı, kaynaklarınızı geliştirme, büyütme olanakları gündeme gelebilir..

Ruh eşinizi, kendinize benzeyeni bulabilir, kendinize dönebilirsiniz..

İyilik sever yönünüz, iyimser bakış açınız gelişebilir..

Dolunay’ın Burçlar Üzerine Etkileri:

Koç

Dolunay; fırsatlar, şanslar, olanaklar sunmayı hedefliyor hayatına.. Yakın ilişkiler, aile ilişkileri, evlilikler, eş-partner ailesi ile ilgili değişim, dönüşümler gündeme gelebilir.. Kurtulmak istediğin kötü alışkanlıklardan arınma şansı bulabilirsin..

Boğa

Dolunay; özel hayatın, evliliğin, ilişkin, flörtlerin, ortaklıkların üzerine etki ediyor.. Sorunları çözemiyor, aşamıyor isen kendine yalnız bir yol çizmek isteyebilirsin.. Yalnız bir Boğa isen, bir çok konuda seni tamamlayan bir kimse ile karşılaşabilir, yeni bir hayata adım atabilirsin.. Ortaklıklar, yakın ilişkilerde de güncellemeler gündeme gelecek..

İkizler

Dolunay; negatif, yıkıcı, yorucu ilişkilerden, iletişimlerden, kimselerden kurtulman adına, olumsuz alışkanlıklarından arınıp, yakın geçmişte yapmış olduğun değişimlere uyum sağlamana destek sağlayacak nitelikte.. Eğitim, kariyer hayatında yenilikçi yönlerin ile girişimlerde bulunabilirsin..

Yengeç

Dolunay; özel hayatına ışık tutuyor sevgili Yengeç.. Aşka dair duygu ve düşüncelerinin değişeceği, dönüşeceği bir sürece işaret ediyor.. Kendini geliştirmek adına fırsatlar yakalayacağın bir süreci de gündeme getiriyor.. Kararsız kaldığın konularda yeniye yönelebilir, geçmişin izlerini üzerinden atmak isteyebilirsin. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yapmış olduğun yanlışları fark edebilir, kendine daha dürüst yaklaşabilir, değişime, dönüşüme odaklanabilirsin..

Aslan

Dolunay; Eğitim, kariyer hayatın ile ilgili bir çok konuda yeniliğe yönelebilir, yakın geçmişte yapmış olduğun değişim, dönüşümlerle ilgili odaklanabileceğin bir süreç olacak gibi.. Ailevi ilişkilerde problemlerin geride kalacağı, biraz daha bireysel hareket edeceğin bir sürece işaret ediyor.

Başak

Dolunay; Değişim, dönüşüm, psikolojik olarak yenilenme sürecini destekliyor.. Bir çok konuda kendine dürüst olacağın, girişken bir yapıya bürüneceğin bir sürece işaret ediyor Dolunay.. Kaynak ve koşullarını genişletmek, dönüştürmek isteyebilir, kariyer ve eğitim hayatın ile ilgili koşullarını sabitlemek isteyeceğin bir süreç olacak..

Terazi

Dolunay; sana fırsatlar sunacak nitelikte sevgili Terazi. Kafa karışıklığı, problemler, sürümcemede kalmış konular üzerine şifalar sunacak olan Dolunay, sana kendini geliştirmek, dönüştürmek, iyileştirmek adına fırsatlar sunuyor.. Gerek kariyer, eğitim, gerek özel hayatın ile ilgili bir çok konuda kararlar vereceğin ve kendini önemseyeceğin, kendin için iyimser adımla atacağın bir sürece işaret ediyor..

Akrep

Dolunay; duygusal hayatın üzerine sihirli bir dokunuş yapıyor.. Özellikle kendini, yolunu, yönünü tayin edemeyenler için yeni kapılar açacak olan bu Dolunay, kendine dürüst olmayı başarabilir isen sana şifa sunacak diyebilirim.. Yalnız bir Akrep isen, ruhuna dokunacak, seni tamamlayacak bir ilişkiye adım atabilirsin..

Yay

Dolunay; seni toparlamak, ileriye taşımak istiyor.. İnatçı, dayatmacı, yoran üslubunu, tavrını yumuşatmayı ve ruhuna, tavrına nezaket kaymayı hedefliyor.. Bir çok konuda kendine şans sunmalı, inatçı tutumlarından arınmalısın.. Sosyal hayatın hareketlenebilir.. Evliliğin, ilişkin üzerine negatif etkilerden arınabilirsin..

Oğlak

Dolunay; kendi gücünü farkına vardığın bir süreçten geçmeni sağlayacak.. Yakın geçmişte kendini daha çok farkına vardın, kendine her koşulda dürüst olmanın faydalarını farkına vardın.. Yakın çevren, ailevi ilişkilerin, aşk ilişkilerin olumlu bir sürece girmene sebep olacak.. Statünü yükseltmen ve koşullarını iyileştirmen adına sana fırsatlar sunacak..

Kova

Dolunay; eğitim, kariyer, özel hayatın ile ilgili hırslarını, negatif yönlerini törpülemen, daha naif, daha makul olman yönünde sana destek sağlıyor.. Yeni bir iş, yeni bir eğitim alanı, kariyer ve eğitim hayatın ile ilgili olumlu bir süreç..

Balık

Dolunay; değişim, dönüşüm, koşullar, kaynaklar üzerine sana fırsatlar sağlıyor. Özel hayatında ise gerçekleri farkına varacağın bir sürece işaret ediyor.. Olumlu bir dönem, değerlendirmelisin..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir